Flash Hotel

  Španělsko, Valencie, Benidorm

Flash hotel

    Španělsko, Costa Blanca, Valencie, Benidorm
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Díky elegantnímu designu a moderním pokojům je tento hotel ideálním útočištěm. Odpočiňte si u bazénu, vychutnejte osvěžující drink v baru a připravte se užít si večer v živém letovisku Benidorm. Benidorm je jednou z hlavních turistických destinací na španělském pobřeží. Kromě vynikajících pláží a skvělého klimatu má pravděpodobně nejuznávanější panorama ve Španělsku a pravděpodobně i v Evropě.

Přehled

Moderní hotel pouze pro dospělé elegantně zařízené pokoje 2 venkovní bazény

Stručná poloha

400 m od pláže Playa de Levante centrální poloha nedaleko nočního ruchu. 3km dlouhá promenáda podél pobřeží v Benidormu letiště v Alicante cca 60 km

Poloha

Flash Hotel se nachází v oblasti Costa Blanca, v oblíbeném letovisku Benidorm. Oblíbená velká písečná pláž Playa de Levante se nachází cca 400 m od hotelu. Podél pláže se táhne 3 km promenáda, která nabádá k procházkám a vychutnání si atmosféry, kterou toto město nabízí. V okolí naleznete obchody, bary či restaurace. Letiště v Alicante se nachází cca 60 km.

Vybavení hotelu

4* hotel nabízí svým klientům vstupní halu s recepcí (otevřená 24 hod.), internetové připojení, výtahy, bufetovou restauraci, lobby bar, bar u bazénu, 2 venkovní bazény, sluneční terasu s lehátky a slunečníky, posilovnu, společenskou místnost, saunu apod. Tento hotel je pouze pro dospělé.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí 191 pokojů různého typu. Standardní pokoje jsou velmi elegantně zařízené. K vybavení patří plně vybavená koupelna s vysoušečem vlasů, klimatizace, satelitní TV, telefon, malá lednička, trezor (za příplatek) či balkon. Pokoje Superior mají stejné vybavení jako pokoje standard s výjimkou umístění ve vyšších patrech s částečným výhledem na moře.

POKOJ STANDARD

Standardní pokoje jsou velmi elegantně zařízené. K vybavení patří plně vybavená koupelna s vysoušečem vlasů, klimatizace, satelitní TV, telefon, malá lednička, trezor (za příplatek) či balkon.

POKOJ SUPERIOR S VÝHLEDEM NA MOŘE

Pokoje Superior mají stejné vybavení jako pokoje standard s výjimkou umístění ve vyšších patrech s částečným výhledem na moře. K vybavení patří plně vybavená koupelna s vysoušečem vlasů, klimatizace, satelitní TV, telefon, malá lednička, trezor (za příplatek) či balkon.

Stravování

Polopenze, možnost dokoupení plné penze.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Flash Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 307 085
dnes 8–20 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-flash-hotel-costa-blanca-spanelsko-z2307085/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Španělsko - více informací