Hotel Giftun Azur Resort

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

Funtazie klub Giftun Azur Resort

    Egypt, Hurghada, Hurghada - jih
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Přímo u jedné z nejhezčích písečných pláží Hurghady, uprostřed vzrostlé zahrady. Vzdálenost od starého centra Hurghady 8 km, od nového centra Sakkala 5 km, od letiště 3 km. Nákupní promenáda Esplanade u hotelu, nejbližší lékárna 5 minut od hotelu. Lékařská služba nonstop v nemocnici El Salam Hospital 6 km od hotelu.

Vybavení

Hlavní jednopatrová budova bez výtahu, v zahradě 338 přízemních pokojů v bungalovech a ve vedlejší čtyřpatrové hotelové budově, rovněž bez výtahu, 134 pokojů. V hlavní budově lobby, recepce (bezpečnostní stránky), směnárna, bankomat, lékařská služba (přítomnost lékaře 2x denně), hlavní hotelové restaurace v patře (vnitřní nebo venkovní s kuřáckou i nekuřáckou zónou), venkovní restaurace na terase hotelu, několik barů, orientální kavárna, pizzerie, beach restaurace (využívána na obědy), diskotéka, kadeřnictví, shower room (místnost na osprchování využívaná při pozdním transferu z hotelu). Sladkovodní bazén, 2 dětské sladkovodní bazény rozdělené dle věku dětí, terasa na slunění s lehátky, slunečníky, osuškami a podložkami zdarma, sprchy a bar u bazénu.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., klimatizace, telefon, minibar, set pro přípravu kávy a čaje, trezor, balkon nebo terasa. DRB: viz DR, situované v zahradě. DRBP: viz DRB, menší, mohou však být situovány v méně příznivé poloze.

Zábava

Animační program Funtazie klub v období 24.6.-29.8.2020

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do vody přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, osušky a podložky zdarma. Sprchy na pláži, bar na pláži.

Program all inclusive

Brzká kontinentální snídaně (06.00–07.00 hod.) Snídaně oběd a večeře bufetu Možnost večeře v restauracích a la carte za doplatek Snack u bazénu (11.00–17.00 hod.) a na pláži (15.00–17.00 hod.) Místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (09.30–02.00 hod.)  Zmrzlina (12.00–15.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: tenisový a squashový kurt (osvětlení za poplatek), posilovna, biliár, stolní tenis. Za poplatek: vodní centrum s pronájmem loděk, potápěčská škola, škola windsurfingu, jízda na koni.

Pro děti

Dětská postýlka zdarma, dětská stolička v hlavní restauraci, dětský oddělený sladkovodní bazén – brouzdaliště. Animační program Funtazie klub v období 24.6.-29.8.2020.

Extra služby

Animační program Funtazie klub v období 24.6.-29.8.2020

Internet

Zdarma: WiFi v lobby. Za poplatek: internetová kavárna, WiFi na pokojích.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR/DRB): 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 1 dospělý + 2 děti Dvoulůžkový pokoj (DRBP): 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě Dítě do 15ti let.

Doba transferu

15 min

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Giftun Azur Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 445 552
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

51. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

4/ 5 17 recenzí


Marcela srpen 2019
Velké zklamání. Tento hotel NENÍ pro české turisty!!! Je z 95 procent plný Němců.Podplácejí si personál jsou hluční a důležití,všichni se kolem... celá recenze


Iva Pražáková 14.9.-21.9. září 2018
NIKDY. Byla jsem zde s kamarádkou.Ale do tohoto hotelu nikdy.Je tu převážně německá klientela,která si myslí že jim to tam patří.Jsou to ... celá recenze


Věra září 2018
Hodnocení. Vzhledem k tomu, že byl tento hotel již v minulosti navštíven je možné podat další hodnocení... celá recenze

Lokalita

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.