Goldi Sands Hotel

  Srí Lanka, Gampaha, Negombo

3/5

Hotel Goldi Sands

    Srí Lanka, Gampaha, Negombo
Číslo zájezdu: 2 491 584
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
 • pláž přímo u hotelu
 • malý resort s rodinnou atmosférou
 • široká nabídku čerstvých mořských plodů
Letovisko

Negombo

Umístění

Menší hotelový resort se nachází přímo u pláže Negombo, v blízkosti hotelu se nachází restaurace, bary a obchody, cca 5 km od města Negombo s dalšími nákupními možnostmi a bary, cca 32 km od města Colombo a cca 15 km od Mezinárodního letiště Bandaranaike.

Pláž

Široká, písčitá pláž s pozvolným vstupem, přímo u hotelového resortu.

Hotel

Malý hotel Goldi Sands Negombo s rodinnou atmosférou. Dvě třípodlažní budovy. Recepce se směnárnou, lobby s výtahem, WiFi zdarma. Hlavní restaurace se zaměřuje především na plody moře, menu je doplněno i řadou pokrmů mezinárodní či tradiční srílanské kuchyně. Hotel má také restauraci ve stylu plážové chýše, kde se pořádají pravidelné tematické večery. Do baru můžete zajít na různé nápoje, vína a lehké občerstvení. V hotelu se nacházejí také obchůdky se suvenýry. V areálu hotelu se nachází bazén, jacuzzi, sluneční terasa a plážový bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové vkusně zařízené standardní pokoje s možností přistýlky jsou vybavené vlastní koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, setem na přípravu kávy a čaje, telefonem, trezorem, satelitní TV, chladničkou a balkonem s výhledem na moře.
Za příplatek dvoulůžkové pokoje Deluxe s možností přistýlky, standardní vybavení pokoje; balkon, výhled na moře.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-22:00) formou bufetu (při nízké obsazenosti hotelu mohou být formou výběru z menu). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (08:00-24:00). Odpolední káva a koláč od 15:30-16:30. Během pobytu v hotelu, je vyžadováno nošení all inclusive náramků.

Rekreace

Vodní aerobic, stolní tenis, šachy, caroom, šipky, karty, volejbal, plážový fotbal, vodní polo, kulečník, tématické večery, grilování na pláži. Za poplatek vodní sporty (vodní lyžování, windsurfing). V hotelu se nachází centrum ayurvedických masáží Ayurveda Spa. Hosté si mohou dopřát masáže nebo kosmetické procedury.

Informace

* Platnost cestovního pasu musí být minimálně 180 dní v den příletu.
* Všichni občané ČR si před cestou na Srí Lanku musí obstarat tzv. elektronickou cestovní autorizaci ETA na portálu http://www.eta.gov.lk/slvisa/. ETA je doručena cestujícímu e-mailem ještě před cestou na Srí Lanku. Od února 2022 je možné získat vízum po příletu na přepážce 'On Arrival' v ceně 60 USD. Srílanskými úřady je doporučeno obstarat si vízum prostřednictvím ETA. Držitel ETA již nemusí mít další souhlas srílanské turistické agentury ani ministerstva zahraničních věcí Srí Lanky.
*Srílanské úřady spustily 1. ledna 2023 online formulář, kde si cestující na Srí Lanku mohou tři dny před plánovanou cestou vyplnit příjezdovou kartu (arrival form). Některé aerolinie vyžadují vyplněný formulář při odbavení na letišti. Cestující by si měl u své letecké společnosti ověřit, zda-li tento online formulář vyžaduje. Formulář je možné vyplnit zde: https://eservices.immigration.gov.lk/emb/eEmbarkation/'#/home-page.

Základní cena zahrnuje

 • LETECKY:
 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
 • transfery v destinaci
 • 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
 • služby delegáta*pojiištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Goldi Sands ***
Lokalita dle pořadatele: Negombo, Negombo
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Goldi Sands Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 491 584
dnes 11–18 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Gampaha

3/ 5 1 recenzí


Ladislav březen 2016
Hodnocení pobytu v hotelu. Cestovali jsme přes německou cestovní kancelář. Obsazení hotelu německé, byli jsme snad i jediní z jiné země. Hotel svým položením... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Srí Lanka

Srí Lanka je ostrovním státem v Indickém oceánu u jihovýchodního výběžku Indie, s níž je spojen pásem korálových útesů, nazývaných Adamův most. Dříve byl ostrov známý pod názvem Cejlon. Přírodní krásy tohoto stálezeleného ostrova jsou díky příznivému podnebí velmi rozmanité a Srí Lanka je domovem jedinečných rostlinných i živočišných druhů. Krajina přechází od pobřežních písečných pláží a palmových hájů přes čajovníková a rýžová pole po deštné pralesy. Stejně bohaté je i moře, zejména korálové útesy jsou plné pestrobarevného života. Stejně jako příroda, tak i umělecké a architektonické památky na tomto ostrově své návštěvníky ohromí. Ve městech to jsou stavby pamatující éru kolonialismu. Po celém ostrově jsou rozesety posvátné chrámy, svatyně a poutní místa hinduistických a budhistických náboženství.

Nezávazná objednávka

Hotel Goldi Sands
    Srí Lanka, Gampaha, Negombo

Původní cena
39 219 Kč/os

Cena
34 449 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 491 584

Zájezd

dospělá osoba
2
34 449 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 287 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
792 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 090 Kč