Hotel Grand Palladium Bavaro Resort & Spa

  Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro

4/5

Grand Palladium Bavaro Suites Resort & Spa

    Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Hotel

Tento pětihvězdičkový hotel se nachází přímo na pláži Bavaro na východním pobřeží Dominikánské republiky. Prostředí mu spolu s bílým pískem kilometrové pláže a bujnou tropickou vegetací dotváří šplouchající vlny průzračného moře. Jako součást širšího komplexu sdílí zázemí s dalšími hotely a může se tak pochlubit skutečně bohatou nabídkou čítající 14 restaurací, 12 barů, lázně, fitness, kasino či řadu sportovišť.

Pláž

Resort se rozprostírá podél kilometrového pruhu krásné pláže se světlým pískem.

Poloha

Leží na pláži Bavaro na východním pobřeží Dominikánské republiky. Od letiště je vzdálený 20 kilometrů a od města Higüey ho dělí 60 kilometrů.

Zábava

Z rozsáhlé nabídky zábavních aktivit tohoto resortu si vybere každý: hosté se mohou věnovat motorizovaným i bezmotorovým vodním sportům, potápění, fotbalu, tenisu, paddle tenisu, badmintonu, plážovému volejbalu, pétanque, lukostřelbě, fitness či minigolfu, mohou zkusit štěstí v kasinu, vyrazit do některého z barů či na diskotéku, uvolnit se v lázních, zúčastnit se pravidelných animačních programů, užít si večerního představení nebo se zaposlouchat do živé hudby.

Vybavení

Hosté mohou využívat vybavení celého rezortu, které zahrnuje šest bufetových a osm tematických restaurací, které podávají jídla mezinárodní, asijské, italské, mexické, středomořské, španělské, brazilské nebo japonské kuchyně, dvanáct barů, šest plážových barů, lázeňské centrum se saunou a vířivkou nabízející masáže a další procedury, čtyři plavecké bazény s obsluhou a lehátky, posilovna, šest osvětlených tenisových kurtů, čtyři paddle tenisové a čtyři badmintonové kurty, centrum vodních sportů, úschovnu zavazadel, směnárnu, prádelnu, parkoviště, několik obchodů, lékaře či kadeřníka.

Ubytování

V hotelu je k dispozici 636 krásných pokojů a apartmá, jež byly s důrazem na každý detail zařízeny špičkovým moderním vybavením, mezi které patří klimatizace, stropní větrák, satelitní televize, telefon, minibar, kávovar, elektronická bezpečnostní schránka, radiobudík, vysoušeč vlasů, žehlička s žehlicím prknem a koupelna se sprchou a hydromasážní vanou. Z balkonu či terasy s posezením se nabízí výhled na pláž, bazén či do přilehlých zahrad.

Zkušenosti CK

Jde o prvotřídní hotel, který je součástí rozsáhlého resortu s bohatým vybavením a výbornými službami. Oblíbený je především páry, ale skvělou dovolenou zde najdou i rodiny s dětmi.

Pro děti

Hosté s dětmi ocení přítomnost dětského bazénu, dětského a juniorského klubu, stejně jako animačních programů.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grand Palladium Bavaro Resort & Spa *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 302 018
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

32. nejlepší hotel v destinaci Punta Cana

4/ 5 1 recenzí


Lucia říjen 2018
Krásny hotel a ešte krajšie prostredie. Nádherný a luxusný hotel sa nachádza priamo na svetoznámej pláži Bavaro. Hotel je umiestnený priamo pri krásnej bielej pláži s jem... celá recenze

Dominikánská republika

Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.