Hotel Güral Premier Belek

  Turecko, Belek

4/5

Güral Premier Belek

    Turecko, Belek, Turecká riviéra, Belek
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
All Inclusive

Ultra all inclusive: plná penze formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 09.00-02.30 hod. - dle provozních dob jednotlivých barů, vybrané dovozové alkoholické nápoje, čerstvé džusy, zmrzlina, minibar na pokoji doplňován denně nealkoholickými nápoji, pivem, trezor, plážové osušky, hamam, sauna, aquapark, fitness a další sporty dle nabídky. O víkendu se pořádají speciální galavečeře - je vyžadováno bílé a černé oblečení.

Názor CK

Rozlehlý komplex ve velké zahradě, vlastní velký aquapark, resort vhodný pro náročnější klienty a rodiny s dětmi. Výhodnou polohu v Beleku ocení také příznivci golfu.

Internet

WiFi v celém areálu zdarma.

Poloha hotelu

resort se nachází přímo u písčité pláže, 1 km od Beleku a 40 km od letiště v Antalyi. Vyhlášené golfové resorty jen 3 km od hotelu. 

Pro děti

speciální klub pro děti s programy, hlídáním dětí, soutěžemi a vlastním zázemím (restaurace, hřiště, herny, vyškolené ošetřovatelky a personál) - pro děti do 17 let, dětská hřiště, aquapark s rozličnou nabídkou skluzavek a tobogánů.

Služby za poplatek

vodní sporty, procedury ve SPA, masáže, lunapark, tenisové kurty a osvětlení tenisových kurtů.

Stravování

ultra all inclusive

Ubytování

zrekonstruované pokoje zařízené v příjemných barvách, klimatizace, SAT/TV, WiFi, telefon, trezor, minibar, vařič kávy a čaje, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, balkon. Možnost rodinných pokojů family deluxe - dvě oddělené místnosti, společná koupelna a WC, v každé místnosti pak LCD/TV, minibar, vařič kávy a čaje, wifi, trezor a balkon. Za příplatek možnost pokojů u menších bazénů - vstup z terasy nebo po schodech k bazénu (není přímý vstup, pokoje mohou být umístěné v přízemí nebo v prvním patře), vlastní bar pro omezený počet pokojů u bazénu a na vyžádání také suite - obývací místnost a ložnice, koupelna s jacuzzi.

Vybavení hotelu

resort se rozkládá na ploše 130 000 m čtverečních, obklopen zelení. V roce 2014 prošel celkovou rekonstrukcí. 2-3patrové budovy, vstupní hala s recepcí a lobby, hlavní bufetová restaurace, aquapark, který patří k největším na pobřeží: 5 bazénů, 8 tobogánů pro dospělé, 7 tobogánů, klouzačky pro menší děti, speciální pláž s navezeným pískem a vstupem do bazénu pro malé děti, jacuzzi, vodní masáže, snack restaurant, restaurace v aquaparku, noční restaurace, 6 barů, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, plážové osušky, amfiteátr a diskotéka, wellness, sauna, turecké lázně, obchůdky a butiky, WiFi. Široká nabídka sportů a sportovního zázemí: 22 tenisových kurtů, plážový volejbal, šipky, minifotbal, fitness, stolní tenis, aerobik, pilates, jóga, taneční hodiny, noční a denní animační programy. Konferenční místnost.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FIRO - tour, IČ: 27869237. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Güral Premier Belek *****
  • Lokalita dle CK: Belek
  • Místo dle CK: Belek
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Güral Premier Belek *****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 479 088
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

41. nejlepší hotel v destinaci Belek

4/ 5 2 recenzí


Jiří Chmel září 2018
Letos naposledy. Potřetí po sobě jsme jeli do tohoto resortu. Těšili jsme se, že jako loni, těch pár ruských dětí budou v akvaparku a my budeme kli... celá recenze


Klára květen 2012
Prehliadka hotel Club Gural Premier *****. Ide o bývalí hotel Ali Bay, ktorý premenovali na Gural Premier. Tento hotel je vhodný najmä pre milovníkov tenisu, lebo sa tu nach... celá recenze

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Güral Premier Belek
    Turecko, Belek, Turecká riviéra, Belek

Původní cena
44 870 Kč/os

Cena
38 139 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 479 088

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
38 139 Kč

Pojištění

příplatek za pojištění Evropa K590 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - osoba
2
590 Kč
příplatek za pojištění Evropa K640 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - osoba
0
640 Kč
příplatek za pojištění Evropa K890 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000/osoba spoluúčast 0% - osoba
0
890 Kč
příplatek za pojištění Evropa D330 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - dítě do 12 let
0
330 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 000 Kč