Přímo u pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Holiday Garden Resort *****

Poloha

Hotel se nachází 35 km od centra města Alanya a 25 km od Side, oblast Okurcalar. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 85 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí 24hod recepci, lobby s možností WIFI připojení zdarma, hlavní restauraci, restauraci a la carte, bar v hotelu, bar u bazénu, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, 3 skluzavky, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory s vybavením, disko, zahradu, internetovou kavárnu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost nákupu a pronájmu automobilu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, minibarem (lahev vody zdarma), trezorem (poplatek 2 €/den + vratná záloha 10 €) a balkonem. Možnost WIFI připojení zdarma.

Pláž a plážový servis

Písčito-oblázková pláž přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a matrace zdarma. Plážové osušky za poplatek (2 € + vratná záloha 10 €).

Sport a Fitness

Tenis + tenisové vybavení, squash, stolní tenis, fitness, volejbal, basketbal, sauna, turecké lázně, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – osvětlení tenisových kurtů, biliár, masáže, peeling, Spa a Wellness, vodní sporty na pláži.

Stravování

All Inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, noční svačinka. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací. Snídaně: 07:00 – 10:00Pozdní snídaně: 10:00 – 11:00Svačina: 12:00 – 15:00Oběd: 12:30 – 14:00Káva, zákusky: 15:30 – 16:30Večeře: 19:00 – 21:00Noční polévka: 23:30 – 00:30Bary: 10:00 – 00:00Disko bar: 23:30 – 02:00Za poplatek: importované a lahvové nápoje, fresh juice, turecká káva.

Pro děti

Mini klub, dětské bazény, skluzavky, hřiště, animační programy dle nabídky hotelu.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 12,99 let POBYT ZDARMA.Max. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+2.Rodinný pokoj není k dispozici. Max. obsazenost SNGL pokoje 1+1.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya

Hotel Meryan

Hotel Meryan *****, Turecko, Alanya

letecky all inclusive (ultra all inclusive)