Hotel Holiday Island Resort & Spa

  Maledivy, Jižní Ari Atol

5/5

Holiday Island Resort

    Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol, Jižní Ari Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel

Jednoduchý resort Holiday Island bude díky přátelské atmosféře a nádhernému prostředí vyhovovat návštěvníkům, kteří netouží po luxusu,ale přesto chtějí vyzkoušet exotickou dovolenou v tomto tropickém ráji. Svým hostům nabízí ubytování ve 142 pokojích typu superior beach bungalow. Obklopuje ho azurové moře a bílá písečná pláž. Ve volném čase lze vyzkoušet vodní a plážové sporty či relaxovat v Aramu SPA.

Pláž

Holiday Island Resort & Spa obklopuje příjemná pláž s bílým pískem.

Poloha

Holiday Island Resort & SPA se nachází na jižním okraji Ari atolu, 112 km od mezinárodního letiště Male, transfer vnitrostátním letem trvá 17 min + přibližně 10 minutová jízda člunem na resort.

Zábava

Pro hosty Holiday Island Resort & SPA je k dispozici hlavní restaurace, kavárna, hlavní bar a plážový bar, potápěčské centrum PADI, windsurfing, katamarány, kanoe, vodní lyže, jízda na banánu, fun tubing, kneeboard,wake board, jet ski, široká nabídka výletů (poznávání ostrovů, šnorchlování a barbeque během výletů, návštěva neobydleného ostrova, ranní i noční rybaření, výlet lodí s proskleným dnem, potápění za žralokem obrovským, ap.), hudební večery, maledivské kulturní show (Boduberu), karaoke večery, volejbal, biliard, tenis, badminton, stolní tenis, posilovna. Relaxovat můžete v Aramu SPA s nabídkou různých masáží, tělových i obličejových procedur, saunou, párou, jacuzzi a manikúrou a pedikúrou. Holiday Island Resort & SPA je hned vedle Sun Islandu Resort & SPA a mezi oběma resorty jezdí 2-3 denně člun, takže hosté mohou navštívit i sousední resort.

All inclusive

Za příplatek je možnost stravování formou all inclusive, které zahrnuje plnou penzi, nealkoholické rozlévané nápoje, rozlévané džusy, balenou vodu, běžné značky alkoholických nápojů (whisky, gin, vodka), rozlévané stolní víno a pivo. Klasická káva – speciální druhy káv (espresso, cappuccino a další) za příplatek. V ceně jsou dále zahrnuty plážové aktivity (volejbal, šnorchlování), tenis (bez nočního osvětlení). Při pobytu nad 6 nocí je možnost jedenkrát během pobytu využít nabídky nočního rybaření. All inclusive bar je otevřen od 10:00 do 01:00 h. Nealko minibar doplňovaný 1 x denně (2x Coca Cola 300 ml, 2x Sprite 300 ml, 2x soda). V menu jsou vždy označeny prémiové značky nápojů a koktejlů za příplatek.

Vybavení

Holiday Island Resort & SPA nabízí svým hostům ubytování ve 142 pokojích typu superior beach bungalow. K dispozici je hlavní restaurace, kavárna Coffee Shop, hlavní bar, bar na pláži, obchod se suvenýry, zlatnictví, lékař, posilovna, Aramu SPA, tenisové, badmintonové a volejbalové kurty, stolní tenis, biliard, centrum vodních sportů, potápěčská škola PADI, administrativní výpomoc, prádelna. Wi-Fi zdarma v hlavním baru.V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

V resortu Holiday Island Resort & SPA se nachází 142 pokojů. Všechny superior beach bungalovy mají privátní terasu s výhledem na Indický oceán a jsou vybaveny konferenčním stolkem s křesly, klimatizací, větrákem, vanou, bidetem, venkovní sprchou, vysoušečem vlasů, IDD telefonem, minibarem, televizí se satelitními programy, trezorem a kávovarem. Hosté mají k dispozici osušky a lehátka na pláži. 24 hodinová pokojová služba za poplatek. Zdarma lahev vody 500 ml na osobu a den.

Zkušenosti CK

Jednoduchý avšak velice příjemný resort, který i přes své stáří patří díky příznivé ceně mezi velice oblíbené resorty.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování s vybranou stravou
 • Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
 • Letištní a palivové taxy
 • Asistence místního zástupce
 • Transfer z letiště do hotelu a zpět (vnitrostátní přelet a transfer rychlou lodí)

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Air Marine Travel, IČ: 24289825. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Holiday Island Resort ***
 • Lokalita dle CK: Ari Atoll
 • Místo dle CK: Ari Atol

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Holiday Island Resort & Spa ***** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 397 509
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Jižní Ari Atol

5/ 5 9 recenzí


Martina březen 2019
Určitě se vrátím. Nádherná dovolená víc není co dodat -je třeba to prožít nejde to popsat ... celá recenze


Eliška Pavelková září 2018
Prohlídka hotelu Holiday Island *****. Velmi příjemný hotel v klidném prostředí, který umí nadchnout. ... celá recenze


Cestovatelka duben 2018
Neodpovídá ceně kterou jsme zaplatili. Za zájezd jsme zaplatili 146 tisíc pro 2 osoby na 10 nocí s all inclusive, ale rozhodně jsme za ty peníze nedostali odpovídající d... celá recenze

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Holiday Island Resort
    Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol, Jižní Ari Atol

Cena
56 320 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 397 509

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
56 320 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
688 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
338 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
1 228 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč