Hotel Holiday World Resort

  Španělsko, Andalusie, Benalmádena

Holiday World Resort

    Španělsko, Costa del Sol, Benalmádena
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis hotelu

Obecný popis:

Holiday World Resort v Benalmadena Coast na 8 podlažích, nabízí 800 pokojů a v 4 budovách. Skalnatou a písčitou pláž najdete 800 m od hotelu a městečko Fuengirola je od hotelu vzdáleno 3 km. Nejbližší města jsou Malaga (30 km) a Benalmadena (8 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici vstupní hala, klimatizace, společenská místnost a 8 výtahy. Personál tohoto 8 podlažního hotelu mluví španělsky, anglicky, německy a francouzsky. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení kola, motocyklu či automobilu. K dispozici jsou 2 plavecké bazény . O vaše pohodlí se postarají osvěžující drinky u bazénového baru. U bazénu jsou zdarma k dispozici slunečníky a lehátka. Z hotelu se snadno dostanete ke k barům a restauracím, vlakovou zastávku a autobusovým zastávkám. Z hotelu je dostupné turistické informace (3 km), Cordoba (150 km), Granada (150 km), Sevilla (200 km), Malaga (30 km), obchodům (3 km) a disko (3 km). Vozidla lze zaparkovat v garáži nebo na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: směnárnu, žehlení, trezor, služby prádelny a službu probuzení. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí služby hlídání dětí, dětský klub, zabavení dětí a dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. Během dne je také k dispozici bufet. All-inclusive: All-inclusive zahrnuje dorty a moučníky, víno, půlnoční snacky, pivo, soft drinky, místní alkohol a kávu a čaj. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Hotel nabízí aktivity, jako jsou lukostřelba, šipky, zábavných programů, minigolf či biliár. Během rekreace v hotelu Holiday World Resort si můžete vychutnat také vířivku či lázně. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. fitness. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně večerní show a živou hudbu.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Visa, Euro/Master a American Express. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Holiday World Resort **** (Webové stránky hotelu)

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 183 912
dnes zavřeno

Costa del Sol

Pobřeží Costa del Sol, v překladu „Slunečné pobřeží“, je právem nejnavštěvovanějším místem Andalusie. Je dlouhé 300 km a táhne se od jižních svahů Sierra Nevada až po Gibraltar. Díky 300 slunečným dnům v roce a skoro žádným srážkám a dlouhým písečným plážím s průzračnou vodou a pozvolným vstupem do moře, je oblíbenou destinací u tisíců návštěvníků. Milovníci přírody a historie ocení okolní nádhernou krajinu a mnoho historických míst. V Andalusii, která byla několik staletí pod nadvládou severoafrických Maurů, došlo k ojedinělé symbióze dvou kultur a způsobů života, která zejména v podobě četných stavitelských památek přetrvává dodnes. V andaluském vnitrozemí jsou tři klenoty, na něž byste si rozhodně měli udělat čas. Prvním je Maurský palácový komplex Alhambra v Granadě, který je označován za vrcholné dílo maurského stavitelství. Dále je tu Sevilla, která je pokládána za nejpozoruhodnější z oněch tří míst. Je kolébkou býčích zápasů a tamní aréna patří k největším ve Španělsku. Třetí z andaluských klenotů je od moře nejvíce vzdálená, venkovská a opomíjená Córdoba. Největší atrakcí Córdoby je mešita, která bývala ve svých dobách největší v islámském světě. Ale není to jen historie, která láká. Výborná kuchyně, přátelské místní obyvatelstvo, teplé moře, to vše vybízí ke strávení kvalitní dovolené. Velký počet modrých vlajek udělených Evropskou unií je jasnou zárukou té nejvyšší kvality místních pláží, které se pyšní svou čistotou, kvalitou nabízených služeb a zařízením. Mezi nejvýznamnější letoviska Costa Del Sol patří města Malaga, Torremolinos, Benalmádena nebo Fuengirola, která naleznete i v naší nabídce. Tato oblast je také oblíbenou golfovou destinací. Díky vhodnému podnebí se zde dá hrát golf po celý rok a nachází se zde rozsáhlá síť golfových klubů a hřišť. Costa del Sol je tak trochu jiné Španělsko a rozhodně stojí za to ho prozkoumat.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.