Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hollywood Beach Resort ***

Obecný popis

Hotel leží přímo u pláže Atlantického oceánu v oblasti Hollywood Beach, která je mezi Fort Lauderdale a Miami.
Hotelové pokoje jsou po rekonstrukci a v roce 2008 proběhla rekonstrukce chodeb hotelu. Tento resort má 8 podlaží, 240 pokojů a 73 pokojů typu „suite“. Níže uvedené ceny jsou pro kategorii pokojů deluxe, které jsou vybaveny kuchyní, kuchyňským nádobím, sporákem, mikrovlnnou troubou, ledničkou, kávovarem, barevným TV s kabelovými kanály a HBO, radiobudíkem, žehličkou s žehlicím prknem, vysoušečem vlasů a WiFi. Součástí hotelu je velký venkovní bazén, vířivka, dětský bazén, fitnessové centrum, šest různých restaurací a barů, prádelna na každém patře *za poplatek*, obchod se suvenýry, salón krásy, půjčovna automobilů a butikový obchod s oblečením. Podél pláže je téměř 4 km dlouhá promenáda, po které se můžete procházet do pozdních večerních hodin, navštívit nějakou restauraci či bar a vychutnávat si atmosféru Hollywood Beach.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

USA

Pro cestování do USA bez víza musí každý cestující, včetně nezletilých dětí, mít vlastní biometrický pas a vyplnit registrační formulář ESTA (https://esta.cbp.dhs.gov ), který je za poplatek.
Zajištění bezvízového vstupu ESTA je povinné také v rámci přestupu (tranzitu) či mezipřistání v USA. Týká se i klientů cestujících do karibských oblastí (jedná se zejména o tyto země: Dominikánská republika, Kuba, Mexiko a Jamajka) s přestupem/mezipřistáním v USA.

Hotely Florida