Hotel Horská osada Pieris

  Slovensko, Východní Slovensko, Podbanské

Hotel Pieris

    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Západní Tatry, Podbanské
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Podbanská

Umístění

Hotel Pieris je umístěn v malebné horské osadě Podbanské na hranici Vysokých a Západních Tater. Nachází se v tichém prostředí Tatranského národního parku pod majestátním štítem Kriváně v těsné blízkosti lyžařského vleku a vyhledávaných cyklostezek v Tiché a Koprové dolině.
Od Grand hotelu Permon 4* je hotel Pieris vzdálen zhruba 1km.

Hotel

Restaurace, lobby bar s posezením u krbu, welness centrum. Nehlídané parkoviště u hotelu je bez poplatku.

Pokoje

Hotel disponuje jednolůžkovými pokoji s možností přistýlky, krásnými dvoulůžkovými pokoji, menšími apartmány 'Suite Mini' a nabízí i apartmán Deluxe. Všechny pokoje jsou v atraktivním designu, vybavené kvalitním nábytkem, elegantní koupelnou se sprchovým koutem a s WC.
Pokoje a menší apartmány typu 'Standard' se nacházejí na 1. patře. Jsou bez balkonu. Pokoje a menší apartmány typu 'Superior' mají francouzská okna a balkon.
V každém apartmánu se nacházejí 2 pevná lůžka a možnost přistýlky (rozkládací gauč).

Stravování

Možnost pobytu se snídaní, či polopenzí.
Snídaně formou pestrého bufetu, denní obědové menu je podáváno formou menu. Restaurace nabízí bufetové večeře.
Výborná kuchyně a stylová restaurace na dosah lesa poskytnou příjemný zážitek z gastronomie.

Rekreace

Wellness nabízí hostům relaxační bazén, vodopád, 33 ° C, vířivou vanu: s teplotou 35 ° C, součástí vířivky jsou i trysky, relaxační lehátka, infrasaunu, eukalyptová parní saunu a nechybí ani klasická finská sauna.
Za poplatek lze zajistit masáže, lymfodrenáž atd.

Nabídka programu

Pieris Pohoda:
ubytování se snídaní (formou bufetu) v 1-lůžkovém pokoji s přistýlkou, 2-lůžkovém pokoji nebo v apartmánu Suite Mini (dle dostupnosti)
parkování na hotelovém parkovišti
resortní vláček 'Permon Expres' (jezdí ve vyhrazených časech zpravidla o víkendech a prázdniny)
volný vstup do hotelového Wellness Pieris (Vstup je platný během provozní doby resp. platí během provozních hodin. Platí i v den odjezdu: 1x vstup do 16:00 hod.)
Oddychový relaxační bazén (7,90 x 3,20m), Vířivá vana, Odpočívárny lehátka, Infrasauna, Eukalyptová parní sauna, Klasická finská sauna
Ubytovaní hosté mohou zároveň využít i služeb v Grand hotelu Permon **** (vzdálen 3 min. Autem): ranní plavání v plaveckém bazénu v čase 07:00 - 10:00 hod.
Vstup do AQUA & KIDS' Paradise (Vstup je platný během provozní doby resp. platí během provozních hodin a neplatí v den odjezdu.)
AQUA Paradise: velký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodními chrliči, masážními tryskami, perličkou, vířivka pro 12 osob s výhledem na majestátní štít Kriváně, dojezdový bazén pro 63 m dlouhý obrázkový tobogán a širokou skluzavku (dlouhou 10 m), infrasauna.
KIDS' Paradise: dětský bazén s atrakcemi (perlička, 'baby' skluzavka, skluzavka Kobra, skluzavka Medvěd), dětský vodotrysk, relaxační místnost Jahůdka, perličkové koupele Jahodové perličky.
Volný vstup do fitness centra dětský koutek (zpravidla v čase 15:00 - 21:00 hod.)
Navíc služby pro Vás, které zahrnuje pobytový balíček:
V hotelu Pieris ***: večeře (2x) v hotelové restauraci
V Grand hotelu Permon **** (vzdálen 3 min. Autem): volný vstup do wellness komplexu SAUNA Paradise během pobytu (Vstup do saunového komplexu je platný během provozní doby resp. Platí během provozních hodin a neplatí v den odjezdu.)
SAUNA Paradise: Bylinková inhalace, Ledové osvěžení, Cesta dr Kneippa, Římský parní lázeň, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalace, Vitální déšť, Finská sauna, Lázeň odvahy, Ledová sprcha, Medvědí doupě, Ledopád, Solná jeskyně, Mátová inhalace, Pstruhový lázeň, Pastýřská pokoj, Šomravá voda, Pramen pod Kriváněm, Tepidárium, sviští louka, Duše vody, Infrasauna Pravěk, Masážní lehátka, Divoká řeka, Parní sprcha, Masážní fontána, Perličková koupel, liščí nora, Perličkové lázně, Oddechová zóna, Vydrník doupě, Terasa na jezeře, Masážní lehátka, Orlí výhled.
V době po 18:30 hod. vstup do SAUNA Paradise možný pouze dospělým osobám

Lyžařské vleky

Podbanské Ski
nadmořská výška: 950 m - 1050 m
Výborně dostupné středisko je vhodné především pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. Sředisko nabízí 1 km modrých sjezdovek. K dispozici je lyžařská škola a půjčovna lyží. V rámci svahu je vyhrazena část na sáňkování. K přepravě slouží 3 vleky.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Informace

  • Přjezd : 15:00-22:00
  • Odjezd : do 11:00

V ceně není zahrnut rekreační poplatek.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Pieris ***
  • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
  • Místo dle CK: Vysoké Tatry

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 597 872
dnes zavřeno

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Hotel Pieris
    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Západní Tatry, Podbanské

Cena
4 920 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 597 872

Zájezd

dospělá osoba
2
4 920 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč