Horský hotel Neptun

Česko, Moravskoslezský kraj, Malá Morávka

4/5

HORSKÝ HOTEL NEPTUN - Studio bez balkonu

  Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Malá Morávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Horský hotel Neptun má restauraci, bar, konferenční prostory, klubovny, tělocvičnu, posilovnu, saunu, hřiště, dětské hřiště, minigolf, bazén a brouzdaliště, společenské místnosti (TV, domácí kino, DVD, video atd.), stolní tenis, půjčovnu horských kol a sportovních potřeb, kulečník. Malá Morávka – Karlov tvoří vstupní bránu do nejkrásnějších míst Chráněné krajinné oblasti Jeseníky s nejvyšší horou Moravy Pradědem (1 492 m n.m). Výlety: Národní přírodní rezervace Praděd, Petrovy kameny (obestřené mnoha pověstmi), naučná stezka Bílá Opava vedoucí romantickým kaňonem horské řeky, klimatické lázně Karlova Studánka.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky s vlastním sociálním zařízením a TV. Některé pokoje mají balkon. Ve čtyřlůžkových studiích s možností 1 přistýlky, TV, skládají se ze dvou samostatných dvoulůžkových pokojů se společným sociálním zařízením. Některé studia mají balkon.

Letní popis

Jesenické lesy jsou bohaté na lesní plody – houby, borůvky, brusinky, ostružiny, jahody, maliny. V okolí se nacházejí cykloturistické trasy, které jsou vedeny zajímavými oblastmi s využitím málo frekventovaných silnic, polních a lesních cest a pěšin. Z Malé Morávky – Karlova lze např. využít trasu Kotelní potok – Mravencovka – Alfrédka – Skřítek, na kterou se napojuje několik dalších tras.

Zimní popis

Lyžování: 50 m od hotelu – lyžařský vlek a sjezdovka s nižší obtížností (možnost večerního lyžování), v bezprostřední blízkosti hotelu dalších 15 sjezdovek, 2 velká lyžařská centra: Karlov – 2 km, Ovčárna – Praděd – 8 km (množství vleků, sjezdovky různé obtížnosti, večerní lyžování, lyžařská a snowbordová škola). Udržované a dobře značené běžkařské tratě jsou napojeny na „jesenickou magistrálu“ Malá Morávka – Karlova Studánka – Praděd – Červenohorské sedlo – Keprník – Šerák – Ramzová.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu.

Základní cena zahrnuje

 • Studio bez balkonu
 • Cena za osobu / noc se snídaní a parkováním.
 • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu.

Základní cena nezahrnuje

 • Rekreační poplatek
 • Večeře dospělý
 • Večeře dítě 3–12 let
 • Pobyt na 1 noc
 • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: HORSKÝ HOTEL NEPTUN - Studio bez balkonu
 • Lokalita dle CK: Jeseníky
 • Místo dle CK: Malá Morávka

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 780 383
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Moravskoslezský kraj

4/ 5 6 recenzí


Rusla únor 2020
Neptun už ne. Návštěvou hotelu se vrátíte do 70 let minulého století ... celá recenze


Rostislav Stanko červenec 2019
Dovolená. Bylo supr... celá recenze


Jena květen 2017
Velice milé překvapení. Vynikající místo pro pobyt nejen s dětmi. Každý si najde a vytvoří svůj vlastní program podle momentálního počasí a nálady (výlet ... celá recenze

Nezávazná objednávka

HORSKÝ HOTEL NEPTUN - Studio bez balkonu
  Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Malá Morávka

Cena
2 400 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 780 383

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 400 Kč
příplatek za pobyt na 1 noc
0
100 Kč
příplatek za přistýlku
0
750 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč