Hotel Amadria Park Andrija

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Solaris

4/5

Amadria Park Andrija - Solaris

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Solaris
Původní cena
26 130 Kč/os

Cena
24 000 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 993
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Názor CK

Amadria Park Hotel Andrija Kids je první hotel s tématikou pro děti v Chorvatsku. Jediní VIP hosté jsou zde děti.

Internet

WiFi v lobby baru hotelu za příplatek.

Poloha hotelu

hotel je vystavěn uprostřed krásné zeleně přímo u moře a krásných pláží a nachází se 5 km od centra města Šibenik. Před hotelem je oblázková Family pláž s pozvolným vstupem do moře.

Poznámka

Nabídka výletů:Pirate Galija – výlety na pirátské lodi
Šibenik´s Islands 240,00 kn/ 32,00 €
Pirate´s view on Šibenik - 190,00 kn/ 25,20 €
Pirate´s view on Solaris - 150,00 kn/20 €
Pirate Sea adventure - 240,00 kn/ 32 €
Family Pirate adventure - 240,00 kn/ 32 €
Party boat - 250 kn/33,20 €
Národní park Krka 500,00 kn/ 66,30 €
Národní Park Plitvická jezera – 650,00 kn/ 86,10 €
Rafting – 500,00 kn/ 66,30 €
Split a Trogir 370,00 kn/49,00 €
Národní park Kornati 470,00 kn/62,30 €
FUN PASS- Aquapark jednodenní vstupenka 85 kn/11,30 €, Pirate minigolf - 1 hra 123 kn/16,30 €
SPA PASS- 76 Kn/ 10 € (vstup do bazénů, sauny a fitness pro osobu starší 14ti let)
BEACH PASS (na recepci)
-plážové lehátko – 50,00 Kn/den
-baldachýn – 130,00 kn/ den
Nabídka sportovních a zábavních aktivit: Aqua park - dospělý 100,00 Kn/den, děti 70,00 Kn/den, Pirate minigolf (cena za 1 hru – hůl, míček, kartička, tužka) - dospělí – 60,00 Kn, děti do 5,99 let – 30 Kn
ZÁBAVA a ANIMACE - Letní program resortu pro dospělé: stolní tenis, aqua aerobic, Zumba, Pilates, plážový volejbal, fotbal, košíková, folklor. Letní program resortu v plážových klubech: Palm Beach Club – Beach party a Legend Beach Club – live music, dj's.Letní program resortu pro děti od 3-11.9 let, 2x denně, od 10.00-12:00 a od 17.00-19:00. Čas na rekreaci, kreativní hry, zábava venku, kino, zpěv a tanec.
Důležité upozornění: vybavení resortu a hotelů bude otevřeno v závislosti na povětrnostních podmínkách a sezóně koupání. Management resortu si vyhrazuje právo na uzavření bazénu z technických důvodů a čištění. Uvedené termíny, časy i ceny jsou orientační, aktuální informace Vám rádi sdělí na recepci.

Pro děti

pirátská loď, dětský hrad, turistický vláček, svět tobogánů a skluzavek, miniklub, minidisco, hřiště a pískoviště, dětské bazény s mořskou vodou, dětská postýlka zdarma.

Služby za poplatek

dětské školky a služby hlídání dětí, organizace dětských narozenin, půjčovna kočárků, potápěčský klub pro děti, animační tým a maskoti Solarisu, tenis, šipky, trampolína, tobogán, minigolf, parkování za příplatek cca 5 - 8 EUR/den/dle sezony, aquapark.

Snídaně

bufetové

Stravování

snídaně, polopenze za příplatek

Ubytování

kvalitně vybavené klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek (palandy), vlastní sociální zařízení, SAT/TV, telefon, vysoušeč vlasů, minibar a balkon. Rodinné pokoje – dva oddělené pokoje spojené dveřmi, 2 koupelny a 2 balkony, SAT/TV, minibar, telefon, vysoušeč vlasů.

Večeře

bufetové, 1× týdně dalmátská večeře

Vybavení hotelu

recepce a speciální recepce pro děti, velká restaurace se částí vyhrazenou dětem a dětské stravě, prostory pro úpravu stravy pro batolata s mikrovlnnými troubami, sterilizátory a mixéry.., animační tým, směnárny, bary, obchůdky, bary, sluneční terasy, typická dalmátská etno vesnička s restaurací s domácími pokrmy. Venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FIRO - tour, IČ: 27869237. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Amadria Park Andrija - Solaris ****
  • Lokalita dle CK: Severní Dalmácie
  • Místo dle CK: Šibenik
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Amadria Park Andrija ****
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 623 993
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

44. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

4/ 5 5 recenzí


Katka květen 2015
Prehliadka Hotela Andrija ****. Hotel sa nachádza v strednej Dalmácii v Šibeníku. Komplex pozostáva z viacerých hotelov, ktoré majú prakticky jeden spoločný veľký... celá recenze


Blanka srpen 2015
Hotel pěkný. Hotel pěkný, super pro děti i rodiče, kluci se vyřádili, ani jim moc nevadilo, že je v bazénech slaná voda. Super programy i dětsk... celá recenze


Simsalek červen 2015
Andrija hotel. Perfektni... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Amadria Park Andrija - Solaris
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Solaris

Původní cena
26 130 Kč/os

Cena
24 000 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 993

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
24 000 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
0 Kč
příplatek za parkování
0
1 990 Kč

Pojištění

příplatek za pojištění Evropa K590 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - osoba
2
590 Kč
příplatek za pojištění Evropa K640 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - osoba
0
640 Kč
příplatek za pojištění Evropa K761 - zájezd do 10 dnů vč. cesty + storno 30.000 + asistence/automobil - osoba
0
760 Kč
příplatek za pojištění Evropa K890 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000/osoba spoluúčast 0% - osoba
0
890 Kč
příplatek za pojištění Svět P1490 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000/osoba spoluúčast 0% - osoba
0
1 490 Kč
příplatek za pojištění Evropa D330 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - dítě do 12 let
0
330 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč