Hotel Amaris

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

3/5

AMARIS COMPLEX

    Bulharsko, Slunečné pobřeží
Tento hotel není aktuálně v nabídce
STRUČNÉ INFORMACE

Vzdálenost od letiště: 26 km Nejbližší město: Slunečné pobřeží (1 km) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 300 m

POPIS

Hotel je dostupný na vyžádání. Hotel nabízí 24 hod. fungující recepci, hlavní restauraci, 2 bary, venkovní bazén s dětskou částí, masáže, jacuzzi, salon krásy, půjčovna motorových vozidel, trezor na recepci, parkoviště a wifi internetové připojení. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.

POLOHA

1 km od centra Slunečného pobřeží, 26 km od letiště Burgas

PLÁŽ

Veřejná písčitá pláž se nachází 300 m od hotelu, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, u bazénu zdarma

UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*

Balkón, klimatizace, TV/SAT, telefon, mini lednice, koupelna se sociálním zařízením * CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.

STRAVA

Snídaně: formou bufetu Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, lehké občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: importované nápoje, koktejly, prémiové pivo, prémiová zmrzlina, káva a oříšky, veškeré nápoje po 21 hod.

SPORT A ZÁBAVA

Masáže, jacuzzi, salon krásy

SLUŽBY ZA POPLATEK

Masáže, salon krasy, trezor na pokoji a na recepci, parkoviště, půjčovna motorových vozidel

PRO DĚTI

Dětská sekce v bazénu, hřiště, dětské postýlky, dětské židličky v restauraci

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Amaris ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 310 430
dnes 8–19 h

Hodnocení

3/ 5 6 recenzí

Houmr srpen 2023 Dovolená 2023. Dovolenou jsme absolvovali společně s manželkou užili jsme si jí, nicméně chceme poskytnout objektivní recenzi pro další cestovate... celá recenze

Alena srpen 2018 Jedině bez stravy!. Bulharsko znovu ano , hotel již nikdy... celá recenze

Pavla Horská srpen 2018 Slunečné pobřeží - Amaris. Hotel Amaris se nachází na nepříliš atraktivním místě ani nemá moc velké venkovní prostory k relaxaci. Pokoje jsou dobře vybavené,... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-amaris-complex-slunecne-pobrezi-bulharsko-z2310430/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Bulharsko - více informací