Popis

Popis hotelu Hotel Ametiszt

Balíček 1

Cena balíčku Wellness v lázních Harkány (2 noci ) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování,

Balíček 2

Cena balíčku Léčivá zábava v lázních Harkány (3 noci ) zahrnuje: 3x ubytování se snídaní, 2x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.

Balíček 3

Cena balíčku Léčebné koupele v lázních Harkány (4 noci ) zahrnuje: 4x ubytování se snídaní, 3x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.

Balíček 4

Cena balíčku Rekreace v lázních Harkány (5 nocí ) zahrnuje: 5x ubytování se snídaní, 3x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.

Balíček 5

Cena balíčku Rekreace v lázních Harkány (7 noci ) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, 4x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.

Balíček 6

Cena balíčku Dovolená v Harkánech (10 nocí ) zahrnuje: 10x ubytování se snídaní, 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink, parkování.

Balíček 7

Cena baličku Ozdravný pobyt v léčivých Harkánech (14 nocí - 2019) zahrnuje: 14x ubytování se snídaní, 10x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, welcome drink,1x zapůjčení jízdních kol, parkování.

Balíček 8

Cena baličku Silvestr v lázních Harkány (4 noci ) zahrnuje: 4x ubytování se snídaní, 2x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, 1x výlet autobusem výlet do vinařské oblasti Villányi, parkování.

Balíček 9

Cena baličku Relax v lázních Harkány (7 nocí ) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, 6x masáž těla nebo chodidel, zapůjčení župan, welcome drink, parkování.

Balíček 10

Cena balíčku Léčebná kúra pohybového ústrojí (7 nocí - 2019) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní, welcome drink, lékařské vyšetření (pro každého hosta doprovod), 7x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, léčebné procedury podle doporučení zdravotního personálu (zdravotní cvičení, elektroléčba, tangentor, bahenní zábal, suchá a mokrá uhličitá koupel, masáž chodidel), zapůjčení županu, parkování,

Balíček 11

Cena balíčku Léčebná kůra pohybového ústrojí (14 nocí - 2019) zahrnuje: 14x ubytování se snídaní, welcome drink, lékařské vyšetření (pro každého hosta doprovod), 14x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, léčebné procedury podle doporučení zdravotního personálu (zdravotní cvičení, elektroléčba, tangentor, bahenní zábal, suchí a mokrá uhličitá koupel, masáž chodidel), zapůjčení županu, parkování.

Balíček 12

Cena balíčku Ošetření proti neplodnosti v Harkánech (16 nocí - 2019) zahrnuje: 16x ubytování se snídaní, lékařské vyšetření, cvičení, léčebné masáže, ošetření bahnem, zapůjčení županu, parkování, ošetření jako výkon lázeňských služeb.

Balíček 13

Cena balíčku Zotavení v lázních Harkány (14 noci - 2020) zahrnuje: 14x ubytování se snídaní, welcome drink, 10x celodenní vstupenku do areálu lázní a wellness centra, zapůjčení županu, parkování, 1x zapůjčení kola.

POLOHA

v centru města Harkány, přesto v klidném a příjemném prostředí, cca 250 m od lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, jídelna, směnárna, hotelový trezor, venkovní posezení, zahrada, pro děti - postýlka a stolička, půjčovna kol, parkování, garáže, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové a 3lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, trezor, lednička, Wi-Fi (zdarma), terasa/balkón (většina pokojů) se zahradním nábytkem, rodinné (FAMILY) - dva propojené 2lůžkové pokoje, 2x soc. zařízení, za poplatek klimatizace.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet). Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (večeře nebo oběd výběr z menu o 3 chodech).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE lázní: revmatické nemoci, léčba pohybového ústrojí a kloubů, gynekologické a kožní nemoci.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport v blízkosti hotelu: tenisové kurty, sportovní hřiště.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

37. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

4.12.2016 | petr vaníček
Datum pobytu: listopad 2016
relax, odpočinek výborné

Nejnovější recenze

4
4.12.2016 | petr vaníček
Datum pobytu listopad 2016
4/5 - Skvělé
relax, odpočinek výborné

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.