Hotel Antonie

Česko, Liberecký kraj, Frýdlant

5/5

HOTEL ANTONIE - Romantický pobyt na 2 noci - Frýdlant

  Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Frýdlant
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel Antonie je malý, velmi komorní, poklidný hotel s pouhými 23 pokoji a velkorysou architektonickou koncepcí, která i při plné obsazenosti nabízí každému hostu pocit velkého prostorového komfortu a klidu. Díky mimořádně prostorným pokojům není i pro delší pobyt kvalitní přistýlka překážející součástí pokoje. V případě více dětí se nabízí vnitřní propojení dvou sousedních pokojů ve velmi prostorný a luxusní apartmán, ve kterém mají soukromí jak rodiče, tak děti. Dětem je přizpůsobena část jídelního lístku, děti milují náš wellness a vodní atrakce v něm, magnetem pro ně je přírodní, avšak regulovaný meandr potůčku protékajícího hotelovými zahradami. Samozřejmě je dětem k dispozici velké a bezpečné dětské hřiště. Naprostým hitem je neuvěřitelná kombinace stanování s luxusem. V letním období nabízíme rodinám s dětmi veškerý luxus hotelového pobytu s možností s možností stanování a pravého táboření!

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích typu Standard s možnosti přistýlky, které se nachází v hlavní budově, odkud máte neuvěřitelný výhled na celé město Frýdlant včetně zámku a panoramat Jizerských hor. Všechny pokoje mají celoprosklenou jižní stěnu, za kterou se nachází soukromá terasa. Můžete si vybrat pokoj v přízemí s přímým vstupem do zahrady, nebo vše sledovat z výšky 1. patra. Ve všech pokojích naleznete minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spousty pohodlí. Nechybí klimatizace ani světelný management. Koupelny jsou vybavené dvěma umyvadly i bidetem. Ve dvoulůžkových pokojích s krbem s možnosti přistýlky Jedinečnost těchto dvou komfortních pokojů je v krásném vestavěném kamenném krbu. Pokoje se nachází v 1. patře v hlavní budově a mají tak okouzlující výhled na celé město Frýdlant, zámek i Jizerské hory. Večerního posezení u sklenky dobrého vína a rozpáleného krbu si tak můžete maximálně vychutnat. Ve vybavení pokoje nechybí minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spousty pohodlí. Samozřejmostí je klimatizace i světelný management. Koupelny jsou vybavené dvěma umyvadly i bidetem. Ve dvoulůžkových pokojích wellness Tyto pokoje se nachází ve wellnessové budově hotelu Antonie a jsou tak v nejbližší možné vzdálenosti od bazénu a biotopu. S hlavní budovou jsou propojené 70 m podzemní chodbou, kde na Vás čeká nevšední zážitek. Pokoje disponují předokenními roletami, froté župany i fénem. Interiér je z ušlechtilých přírodních dýh a přírodního kamene. Nechybí minibar ani LCD televizor. Dvoulůžkový pokoj Antonie s možnosti přistýlky je nadstandardně prostorný, disponuje vlastním kamenným krbem, soukromou terasou s výhledem na frýdlantský zámek a Jizerské hory, obrovskou postelí o rozměrech SUPER KING a nejen sprchovým koutem, ale i vanou. Nechybí minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spousty pohodlí. Samozřejmostí je klimatizace i světelný management. Dvoulůžkový designový pokoj s možnosti přistýlky je velmi prostorný, má v sobě integrovanou přenádhernou celoprosklenou koupelnu s volně stojící romantickou vanou. Interiér je z ušlechtilých přírodních dýh a přírodního kamene. Výhled budete mít do hotelových zahrad a na venkovní biotop. Samozřejmostí je klimatizace i světelný management. Ve vybavení pokoje nechybí minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spousty pohodlí.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko v doprovodu dvou dospělých zdarma. Parkování zdarma u hotelu. BONUS: Neomezený vstup Wellness a Spa i sport zóny.

Základní cena zahrnuje

  • Romantický pobyt na 2 noci

Láhev sektu a kytice pro dámu jako dárek na pokoj. 2× večeře formou vícechodového menu / bufetu. 1× posezení v hotelové vinárně při svíčkách pro dvě osoby včetně láhve vína (v ceně do 560 Kč) a sýrové mísy. Aroma masáž částečná pro dvě osoby. Neomezený vstup do Wellness & Spa (Whirlpool, vnitřní bazén s proudy, finská sauna, infrasauna, pára, odpočinková místnost, venkovní biotop). Neomezený vstup do Sport zóny (Squash, badminton, tenis, fitness, tělocvična).

Cena za osobu / 2 noci s polopenzí a programem.

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko v doprovodu dvou dospělých zdarma. Parkování zdarma u hotelu. BONUS: Neomezený vstup Wellness a Spa i sport zóny.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek 18+
  • Pobyt se psem
  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko v doprovodu dvou
  • dospělých ZDARMA
  • Dětská postýlka

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL ANTONIE - Romantický pobyt na 2 noci - Frýdlant
  • Lokalita dle CK: Jizerské hory
  • Místo dle CK: Frýdlant

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 768 815
dnes 8–18 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Liberecký kraj

5/ 5 2 recenzí


Petysek srpen 2018
Hotel Antonie, Frýdlant v Čechách. Vše perfektní.... celá recenze


Věra listopad 2017
Věra. Mohu jen doporučit: -nabídka odpovídá realitě, -vstřícnost. Pobyt jsme si opravdu užili. ... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL ANTONIE - Romantický pobyt na 2 noci - Frýdlant
  Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Frýdlant

Cena
5 425 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 768 815

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 425 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
400 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč