Hotel Antonie

Česko, Liberecký kraj, Frýdlant

5/5

HOTEL ANTONIE - Rekreační pobyt Čt-Ne - Frýdlant

  Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Frýdlant
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel Antonie je malý, velmi komorní, poklidný hotel s pouhými 23 pokoji a velkorysou architektonickou koncepcí, která i při plné obsazenosti nabízí každému hostu pocit velkého prostorového komfortu a klidu. Díky mimořádně prostorným pokojům není i pro delší pobyt kvalitní přistýlka překážející součástí pokoje. V případě více dětí se nabízí vnitřní propojení dvou sousedních pokojů ve velmi prostorný a luxusní apartmán, ve kterém mají soukromí jak rodiče, tak děti. Dětem je přizpůsobena část jídelního lístku, děti milují náš wellness a vodní atrakce v něm, magnetem pro ně je přírodní, avšak regulovaný meandr potůčku protékajícího hotelovými zahradami. Samozřejmě je dětem k dispozici velké a bezpečné dětské hřiště. Naprostým hitem je neuvěřitelná kombinace stanování s luxusem. V letním období nabízíme rodinám s dětmi veškerý luxus hotelového pobytu s možností s možností stanování a pravého táboření!

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích typu Standard s možnosti přistýlky, které se nachází v hlavní budově, odkud máte neuvěřitelný výhled na celé město Frýdlant včetně zámku a panoramat Jizerských hor. Všechny pokoje mají celoprosklenou jižní stěnu, za kterou se nachází soukromá terasa. Můžete si vybrat pokoj v přízemí s přímým vstupem do zahrady, nebo vše sledovat z výšky 1. patra. Ve všech pokojích naleznete minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spousty pohodlí. Nechybí klimatizace ani světelný management. Koupelny jsou vybavené dvěma umyvadly i bidetem. Ve dvoulůžkových pokojích s krbem s možnosti přistýlky Jedinečnost těchto dvou komfortních pokojů je v krásném vestavěném kamenném krbu. Pokoje se nachází v 1. patře v hlavní budově a mají tak okouzlující výhled na celé město Frýdlant, zámek i Jizerské hory. Večerního posezení u sklenky dobrého vína a rozpáleného krbu si tak můžete maximálně vychutnat. Ve vybavení pokoje nechybí minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spousty pohodlí. Samozřejmostí je klimatizace i světelný management. Koupelny jsou vybavené dvěma umyvadly i bidetem. Ve dvoulůžkových pokojích wellness Tyto pokoje se nachází ve wellnessové budově hotelu Antonie a jsou tak v nejbližší možné vzdálenosti od bazénu a biotopu. S hlavní budovou jsou propojené 70 m podzemní chodbou, kde na Vás čeká nevšední zážitek. Pokoje disponují předokenními roletami, froté župany i fénem. Interiér je z ušlechtilých přírodních dýh a přírodního kamene. Nechybí minibar ani LCD televizor. Dvoulůžkový pokoj Antonie s možnosti přistýlky je nadstandardně prostorný, disponuje vlastním kamenným krbem, soukromou terasou s výhledem na frýdlantský zámek a Jizerské hory, obrovskou postelí o rozměrech SUPER KING a nejen sprchovým koutem, ale i vanou. Nechybí minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spousty pohodlí. Samozřejmostí je klimatizace i světelný management. Dvoulůžkový designový pokoj s možnosti přistýlky je velmi prostorný, má v sobě integrovanou přenádhernou celoprosklenou koupelnu s volně stojící romantickou vanou. Interiér je z ušlechtilých přírodních dýh a přírodního kamene. Výhled budete mít do hotelových zahrad a na venkovní biotop. Samozřejmostí je klimatizace i světelný management. Ve vybavení pokoje nechybí minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spousty pohodlí.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko v doprovodu dvou dospělých zdarma. Parkování zdarma u hotelu. BONUS: Neomezený vstup Wellness a Spa i sport zóny.

Základní cena zahrnuje

 • Rekreační pobyt Čt-Ne
 • Bohatá snídaně formou bufetu. Večeře formou tematických sezónních menu/bufetů. Neomezený vstup do Wellness & Spa zóny (vnitřní bazén s vodoléčbou, whirlpool, finská sauna, pára, relaxační místnost, venkovní biotop). Neomezený vstup do Sport zóny (tenis, squash, badminton a fitness).
 • Cena za osobu / noc s polopenzí. Minimální délka pobytu v červenci a srpnu jsou 4 noci.
 • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko v doprovodu dvou dospělých zdarma. Parkování zdarma u hotelu. BONUS: Neomezený vstup Wellness a Spa i sport zóny.

Základní cena nezahrnuje

 • Rekreační poplatek 18+
 • Pobyt se psem
 • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko v doprovodu dvou
 • dospělých ZDARMA
 • Dětská postýlka
 • Informace o zájezdu

  Pořadatel: DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČ 25379178.
  Název hotelu dle pořadatele: HOTEL ANTONIE - Rekreační pobyt Čt-Ne - Frýdlant
  Lokalita dle pořadatele: Jizerské hory, Frýdlant

  565 656 410 Číslo zájezdu: 2 100 842
  dnes 8–18 h

  Hodnocení

  7. nejlepší hotel v destinaci Liberecký kraj

  5/ 5 2 recenzí


  Petysek srpen 2018
  Hotel Antonie, Frýdlant v Čechách. Vše perfektní.... celá recenze


  Věra listopad 2017
  Věra. Mohu jen doporučit: -nabídka odpovídá realitě, -vstřícnost. Pobyt jsme si opravdu užili. ... celá recenze

  Nezávazná objednávka

  HOTEL ANTONIE - Rekreační pobyt Čt-Ne - Frýdlant
    Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Frýdlant

  Cena
  4 840 Kč/os

  Cestující

  Číslo zájezdu: 2 100 842

  Pobyt

  dospělá osoba na pevném lůžku
  2
  4 840 Kč
  příplatek za dětskou postýlku
  0
  400 Kč
  příplatek za přistýlku
  0
  4 160 Kč