Hotel Barceló Bávaro Beach

  Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro

5/5

Barceló Bávaro Beach

    Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel je součástí komplexu Barceló Bávaro Beach Resort, který se skládá z hotelů Barceló Bávaro Beach ***** a Barceló Bávaro Palace *****. Klienti mají přístup do obou hotelů.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace (z toho 2 à la carte – středozemní a francouzská), 3 bary, bazén, butiky, směnárna, internet za poplatek. Dále 6 restaurací v Barceló Bávaro Palace *****.

Pokoje

DRSTS (dvoulůžkový pokoj superior): koupelna, WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, ventilátor, plazmová TV/sat., kávovar, trezor, minibar a balkon nebo terasa.
DRSVS (dvoulůžkový pokoj superior s výhledem na moře): viz DRSTS, výhled na moře. DROPS (dvoulůžkový pokoj superior s výhledem na moře a službami Club Premium):: viz DRSVS, služby Club Premium.

Zábava

Kasino, diskotéka.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Krásná písečná pláž s bílým pískem je přímo u hotelu.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetuStravování v à la carte restauracích v resortu (italská, japonská, s mořskými plody, mexická, španělská, steaková); francouzská a japonská restaurace za poplatek; nutná rezervaceAlkoholické a nealkoholické nápoje místní i zahraniční výrobyNápoje v diskobaru (23.00–03.00 hod.)1× green fee denně (1. 5. – 31. 10.)1× green fee za 2 dny pobytu (1. 11. – 30. 4.) – povinný poplatek za golfový vozíkCLUB PREMIUMPrivátní check-in a check-outFrancouzská restaurace bez poplatku (nutná rezervace)Pokoje s nejlepší polohou a výhledem na mořeLáhev rumu Imperial na pokojiPlážové osušky na pokojiUpřednostnění při rezervacích do à la carte restauracíPremium lounge s přístupem k PC a internetu, originální alkohol, kontinentální snídaně, snacky, stolní hry, knihy, tiskSleva 10 % na služby ve spaVIP lounge v diskoklubuVstup do vodního parku Pirate’s Island Water Park v resortu1× denně green fee (rezervace pouze na místě, povinný poplatek za golfový vozík)

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, aerobik, spinning, tenis, fotbal, volejbal, basketbal, vodní pólo, plážový volejbal, 18jamkový minigolf (10.00–18.00 hod.), nemotorizované vodní sporty (kajaky, šlapadla, vybavení na šnorchlování, windsurfing, katamarán).Za poplatek: motorizované vodní sporty, golf – 18jamkové golfové hřiště se nachází přímo v resortu.

Extra služby

Na vyžádaní ceny superior pokoje se službami Club Premium.

Wellnes

Za poplatek: masáže, terapie, jacuzzi a saunu

Internet

Za poplatek: internetový koutek, WiFi v lobby a na pokojích.

Platební karty

VISA, MC.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRSTS/DRSVS/DROPS): 4 dospělí / 3 dospělí / 2 dospělí / 1 dospělíDospělá osoba od 18 let 

Doba transferu

30 min

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Barceló Bávaro Beach *****
  • Lokalita dle CK: Východní pobřeží
  • Místo dle CK: Punta Cana

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Barceló Bávaro Beach *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 764 160
dnes zavřeno

Hodnocení

19. nejlepší hotel v destinaci Punta Cana

5/ 5 4 recenzí


Jana z Prahy červen 2016
Úžasná dovolená. Hotel pouze pro dospělé, což ocení klienti hledající klidnou dovolenou... celá recenze


Veronika E. květen 2015
Prohlídka Hotelu Barceló Bávaro Beach ****. Hotel se nachází přímo na pláži Bávaro, která je uznávána jako jedna z deseti nejlepších pláží na světě. Tento hotel byl nově komp... celá recenze


Marek prosinec 2013
Recenze. Stoji to za to... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Dominikánská republika

Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.

Nezávazná objednávka

Barceló Bávaro Beach
    Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro

Cena
70 190 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 764 160

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
70 190 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění - za dospělou osobu
2
1 299 Kč
příplatek za cestovní pojištění včetně rizikových sportů - za osobu
0
2 199 Kč
příplatek za připojištění C-19 - za osobu
0
490 Kč
příplatek za připojištění C-19+ - za osobu
0
990 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 11 dní
0
1 Kč