Hotel Bayview

  Malta, Sliema

Hotel BAYVIEW

    Malta, Sliema
Tento hotel není aktuálně v nabídce

Hotel se střešním bazénem, situován v Gzira, má velmi výhodnou polohu, jelikož se nachází u pobřežní promenády (přes silnici) a pouhých 5 km od hlavního města Valetty. V okolí se nachází spousta barů, restaurací, obchůdků, Sliema s nákupním centrem je vzdálená jen pár minut. Nejbližší pláž (kamenitá, vstup do moře po žebříhu) najdete ve vzdálenosti cca 800 m. U hotelu je autobusová zastávka, kde staví autobusy jedoucí do Vallety nebo St. Julians. Doporučujeme klientům, kteří chtěji poznat krásy ostrova.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, internet café

Vzdálenosti

od centra - 500 m Sliema, cca 5 km Valetta, autobusová zastávka u hotelu, od pláže - 10 m moře, promenáda, cca 800 m kamenité pláže se vstupem do moře po žebříku

Vybavení pokojů

příslušenství, TV, klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), balkon s výhledem na ulici Za příplatek možnost pokoje s bočním výhledem na moře nebo s přímým výhledem

Relaxační centrum

střešní bazén, vnitřní bazén, malá posilovna, masáže za poplatek

Stravování

snídaně – bufetové, večeře – bufetové

Poznámky k cenám

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ NA VYŽÁDÁNÍ ZA PŘÍPLATEK

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Bayview ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 660 620
dnes zavřeno

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-bayview-ostrov-malta-malta-z1660620/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.