Hotel Belvedere

  Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

HOTEL BELVEDERE

    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Číslo zájezdu: 1 620 413
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Mariánské Lázně leží v oblasti mimořádně bohaté na přírodní léčivé zdroje, na malém území vyvěrá přibližně 100 pramenů. Hotel Belvedere se nachází v samém centru Starého města v blízkosti kolonády, v klidné oblasti obklopené parky.

Koupání

hotelový bazén (4 x 5 m).

Vybavení

restaurace, bazén, lázeňsko-rehabilitační zařízení (masáže, koupele, zábaly, oxygenoterapie, magnetoterapie, ultrazvuk, elektroterapie, inhalace, lymfodrenáže).

Balíčky - programy

Ozdravný pobyt s koupelemi: 2x/3x/5x/7x ubytování se SNÍDANÍ, 1x uhličitá koupel, 1x perličková koupel, 1x parafínový zábal rukou, vstup do hotelového bazénu. Ozdravný pobyt s teplými zábaly: 2x/3x/5x/7x ubytování se SNÍDANÍ, 1x suchá uhličitá koupel, 1x slatinný zábal, 1x parafínový zábal rukou, vstup do hotelového bazénu. Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest: 2x/3x/5x/7x ubytování se SNÍDANÍ, 1x inhalace kyslíku, 2x inhalace s minerální vodou, 1x parafínový zábal rukou, vstup do hotelového bazénu.

Speciální nabídka

V souvislosti s omezením šíření COVID19 hotel zajišťuje: Kotrolní měření teploty při příjezdu (na vyžádání i v průběhu pobytu). Bezplatné zajištění roušek na vyžádání. Bezplatné praní bavlněných roušek včetě žehlení na vyžádání. Denní dezinfekce všech veřejných prostor včetně zajištění dezinfekce pro klienty.
Dítě do 2,99 let na přistýlce ZDARMA. Vstup do hotelového bazénu ZDARMA. Zapůjčení županu pro dospělé osoby ZDARMA. Pitná kúra z mariánských pramenů. WiFi internet ZDARMA.
Odpolední svačinka s kávou a čajem. 20% sleva na konzumaci v hotelové restauraci (obědy/večeře). 10% sleva v kavárně Sun Cafe. 30% sleva na dokoupené procedury. 20% sleva na masáže. 10% sleva na thajské masáže a kosmetický salón Charme v přilehlém hotelu Sun Palace.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Možný pobyt se psy - malá rasa, poplatek 500 Kč/noc. Místní poplatek (lázeňská taxa) 21 Kč/den,platí se na místě. Na místě lze přikoupit večeře. Možnost parkování na veřejném parkovišti v parkovacím domě - poplatek cca 160 Kč/den.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, některé s možností až 2 přistýlek pro děti, hygienické zařízení, TV-SAT, minibar, telefon, WiFi internet, trezor.
  • Stravování: snídaně.
  • Další služby dle zvoleného typu pobytu.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL BELVEDERE ****
  • Lokalita dle CK: Západočeské lázně
  • Místo dle CK: Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 620 413
dnes 9–18 h

Nezávazná objednávka

HOTEL BELVEDERE
    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
6 350 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 620 413

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (Ozdravný pobyt s koupelemi)
2
6 350 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč