Hotel Bluebay Beach Club

  Španělsko, Gran Canaria, Las Palmas

Bluebay Beach Club

    Španělsko, Gran Canaria, Kanárské ostrovy, Las Palmas
Tento hotel není aktuálně v nabídce

Poloha: Hotel leží u pláže Playa del Inglés. Letiště Las Palmas je vzdáleno 15 km. Hotel je známý svou příjemnou atmosférou a přátelským personálem.

Vybavení: 24 hodinová recepce, restaurace, výtah, dětský klub, parkoviště, slunečníky, bazén s jacuzzi, dětský bazén, mini market, ochod se suvenýry.

Ubytování: 158 luxusních apartmánů s možností ubytování až pro 6 osob, apartmány jsou vybavené kuchyňkou a s mikrovlnnou troubou a lednicí. K dalšímu vybavení patří koupelna, fen, trezor za příplatek, žehlička a žehlící prkno, klimatizace, televize, pohovka, TV SAT.

Stravování: snídaně nebo polopneze.

Sport a zábava: tělocvična, šipky, střelba, lukostřelba, vodní polo, windsurfing , kitesurfing, zábavné pořady, sauna, petanque, stolní tenis, tenis, fotbal, jízdní kola, squash a podobně - aktivity jsou za poplatek. Nedaleko od hotelu se nachází golfové hřiště cca 12 km.

Pláž: cca 700 m od hotelu.

1.Den: Sraz na letišti cca 2 hodiny před odletem, odlet na Gran Canarii, přílet, transfer do hotelu, ubytování.

2.Den - 2 dny do návratu: Pobyt v hotelu, volný program, výlety.

Den do návratu: Snídaně, volný program, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Poslední den:, přílet do Prahy v ranních hodinách.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 204 922
dnes 9–18 h

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.