Hotel Brzet

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

3/5

Hotel BRZET, 7-14 nocí

    Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Omiš
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel BRZET - Pobyt 2021, 7-14 nocí

Poloha

velmi oblíbený hotel pavilonového typu uprostřed borového háje, cca 1 km jižně od města Omiš, v bezprostřední blízkosti krásných oblázkových pláží. Pro své ideální podmínky ke koupání i pěšímu dosahu samotného centra Omiše je vyhledávaným místem pro trávení letní dovolené.

Vybavení a služby

klimatizovaná restaurace, sejf, terasa, parkoviště, WI-FI na recepci ZDARMA.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC,  TV, balkonem, telefonem, lednicí a fénem, s možností přistýlky.

Sport a zábava

vyžití dle místní nabídky.

Stravování

polopenze/plná penze - snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr ze 3 menu se salátovým bufetem a neomezenou konzumací místních točených nápojů v době podávání oběda a večeře (víno, džus a voda) v centrální restauraci.

Pláž

oblázková, cca 30 m, vhodná pro děti.

Doplňující informace

klienti s autobusovou dopravou vystupují a nastupují na magistrále, vzdálené cca 350 m. Nástupní den středa je možný pouze v kombinaci s autobusovou či leteckou dopravou. Parkování ZDARMA. Pokoje typu 2(+1) jsou přednostně obsazovány 3 osobami. Pobytová taxa cca 1,4 EUR/os./den - platí se na místě.

Základní cena zahrnuje

ubytování a polopenzi/plnou penzi na vybraný počet nocí, výlet lodičkou po řece Cetině (pobyty 20.6.-19.9.).

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka cca 2,5 EUR/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Kovotour Plus, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel BRZET, 7-14 nocí ***
  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Omiš

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Brzet ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 30 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 775 146
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

41. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

3/ 5 16 recenzí


Bohous srpen 2019
Hotel Běžet Omis. Hotel leží blízko pláže na klidném místě.Vhodny pro nenáročné klienty.Hotel se skládá ze tří budov které už mají něco za sebou.... celá recenze


Zdena červenec 2019
Hotel Brzet. Penzion pro nenáročné, ... celá recenze


Blanka Cvrčková srpen 2018
Hezká dovolená. Krásné okolí, půvabná stará část města, usměvavý a ochotný personál hotelu...... celá recenze

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel BRZET, 7-14 nocí
    Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Omiš

Původní cena
7 990 Kč/os

Cena
6 791 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 775 146

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 791 Kč
příplatek za neobsazené lůžko / přistýlku
0
2 975 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč