250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Catalonia ***

Charakteristika

velmi oblíbený hotel poskytuje pro své klienty dobré sužby. Nachází se v okrajové části letoviska, nedaleko majáku, odkud je krásný výhled na moře. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Ubytování

jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek. jednolůžkové pokoje - SPR+WC, TV/SAT, telefon, trezor a lednička (za poplatek), klimatizace. dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek - SPR+WC, TV/SAT, telefon, trezor a lednička (za poplatek), klimatizace, balkon.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, za poplatek.

Stravování

polopenze formou švédských stolů, možnost dokoupení plné penze nebo ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy, večeře formou švédských stolů, 10:00-23:00 - místní alkoholické nápoje - pivo, vína, destiláty, nealkoholické nápoje, káva, čaj, voda. 11:00 - 18:00 se ve snack-baru podává pizza, hot-dogy, hamburgery, zmrzlina pro děti.

Služby

recepce, výtah, salonek, TV místnost, internetový koutek (za poplatek), klimatizovaná restaurace, bar, solárium, bazén, bazén se sluneční terasou na střeše, dětské brouzdaliště, animační programy.

Parkování

v okolí hotelu.

Vzdálenost od centra

350 m.

Vzdálenost od pláže

250 m.

Pláž

široká písečná pláž s hrubším pískem.

Zvíře

nepovoleno.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Katalánsko