Hotel Čatež

  Slovinsko, Posavje, Čatež ob Savi

2/5

Hotel Čatež

    Slovinsko, Posavje, Slovinské termály, Čatež ob Savi
Číslo zájezdu: 1 498 767
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Slovinsko, Čatež; moderní hotel se nachází přímo v komplexu termálních lázní v centru střediska Čatež, nedaleko hranic s Chorvatskem

Ubytování

hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky nebo 1 dětské postýlky. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), dále také klimatizací, telefonem, sat. TV, trezorem a minibarem. Pokoje disponují také balkonem (pokoje v patře) nebo terasou (pokoje v přízemí).

Vybavení

recepce, restaurace, bar, malá tělocvična, konferenční hala, wellness centrum přímo v hotelu nabízí koupání ve třech bazénech, z toho jsou dva kryté, solárium, saunu, manikúru, pedikúru a další. Hotel je bezbariérový a některé pokoje jsou přizpůsobeny lidem s tělesným postižením.

Stravování

polopenze, snídaně i večeře formou bohatých švédských stolů. Možnost dokoupení obědů (plná penze).

Sport a zábava

aquapark s letní termální riviérou a zimním krytým pavilonem. Letní termální riviéru tvoří 9 venkovních bazénů se skluzavkami, vlnami, horskou řekou a vodopády. Vše s termální léčivou vodou. Najdete zde také umělé jezero využívané ke koupání, rybolovu nebo projížďkám na lodičkách. Zimní termální riviéra nabízí mimo těchto atrakcí tureckou a finskou saunu, klasické masáže, whirpooly, masážní proudy, solárium, sluneční terasu, relaxační koutek, dětský bazén a množství dalších vodní atrakcí. Dále můžete navštívit kasino, dětský klub v hotelu Toplice, v blízkosti jsou tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, bowling, squash. V nedaleké Mokrici se nachází 18-jamkové golfové hřiště.

Doprava

vlastní

Tipy na výlet

Ve vzdálenosti 7 km od Čateže leží hrad v Mokrici, o jehož existenci jsou první záznamy z 15. století. Zámek Mokrice, který byl přestavěn na luxusní hotel s výhlášenou restaurací, je obklopen romantickým parkem s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm. K hotelu patří také jezdecký klub. Za návštěvu stojí také hrad Bizeljsko nebo klášter Pleterje.

Základní cena zahrnuje

ubytování; polopenzi formou bufetu; vstup do hotelových bazenů; 1x denně vstup do Zimní termální riviéry nebo 2x denně vstup do Letní termální riviéry (letní riviéra je otevřena od konce dubna do konce září); wi-fi připojení; spotřebu energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.

Základní cena nezahrnuje

plná penze; dětská postýlkaPovinné příplatky: pobytová taxa 2,5 Eur / osoba / den, registrační poplatek 1,5 Eur / osoba / pobyt.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ros.Br, IČ: 00575674. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Čatež ***
  • Lokalita dle CK: Dolenjsko
  • Místo dle CK: Čatež

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 498 767
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Posavje

2/ 5 3 recenzí


Mazáčová Marie srpen 2018
Hotel Čatež. Dobrý den, nábytek na pokoji by si zasloužil výměnu nebo opravu (odřené hrany u stole). Hotel je krásně zrekonstruovaný (chodby, ... celá recenze

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Nezávazná objednávka

Hotel Čatež
    Slovinsko, Posavje, Slovinské termály, Čatež ob Savi

Cena
5 480 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 498 767

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 479,61 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč