Hotel Concertino

  Česko, Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec

Hotel Concertino

    Česko, Česká Kanada, Českomoravská vrchovina, Jihočeské rybníky, Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
Původní cena
8 590 Kč/os

Cena
7 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 575 061
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

4* hotel byl otevřen v roce 1996 a nachází se přímo v historickém centru Jindřichova Hradce, bezpochyby jednoho z nejkrásnějších jihočeských měst, je několik málo kroků od hradu a zámku. Komplex hotelu spojuje objekty z období renesance se zcela nově vybudovaným moderním ubytovacím zařízením. Zde máte na dosah architektonické skvosty, jejichž historie sahá až do 13.století. Renomovaný zámek pánů z Hradce, několik kostelů a v poslední době i probouzející se podhradí a městskou památkovou rezervaci.

Tip na výlety: města dýchající historií: Třeboň, Slavonice, hrad Landštejn, vodní zámek Červená Lhota.

Vybavení a služby: Restaurace, Café Bar, letní terasa, Formanka - česká pivnice, Wi-Fi, masážní a beauty salon (masáže sportovní, aroma, čokoládová, relaxační, medová masáž, masáž horkými lávovými kameny. Zábaly - Rašelinový, Čokoládový a Skořicový zábal…), billiard, stolní fotbal, herna se stolním tenisem, půjčovna kol, doplňkový prodej, kadeřnictví, kosmetické služby půjčovna kol, laserová střelnice, bowling.

Stravování

formou švédských stolů, večeře formou 3chodového menu (výběr). Hotel nabízí prvotřídní českou, mezinárodní a rybí kuchyni v restauraci, příjemné posezení v Café Baru a mnoho dalších možností jako grilování na letní terase.

Ubytování

28 dvoulůžkových pokojů (8 pokojů s možností přistýlky), 4 jednolůžkové pokoje, 3 apartmány a 2 rodinné buňky (dvě ložnice se společnou koupelnou a WC). Každý z pokojů má předsíň, koupelnu se sprchou nebo vanou a toaletou. Pro komfort hostů v nich nechybí telefon s přímou volbou, satelitní televizor, minibar, trezor, vysoušeč vlasů a tlačítko pro přivolání pomoci v tísni. Hotelové pokoje jsou navíc chráněny elektronickými zámky ovládanými magnetickou kartou.
Celý hotel je vybudován bezbariérově, včetně jednoho pokoje s koupelnou pro vozíčkáře.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování
  • 7x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře tříchodové menu)
  • Bonus - 1x vstup do aquaparku pro 2 dospělé osoby a 1-2děti do 150cm.
  • WiFi.

Základní cena nezahrnuje

  • Na místě se hradí místní poplatek.
  • Parkování v hotelové garáži za 200,-Kč / noc.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Apex Tour, IČ: 26018268. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Concertino ****
  • Lokalita dle CK: Jižní Čechy
  • Místo dle CK: Jindřichův Hradec

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 575 061
dnes 7.30–20 h

Nezávazná objednávka

Hotel Concertino
    Česko, Česká Kanada, Českomoravská vrchovina, Jihočeské rybníky, Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec

Původní cena
8 590 Kč/os

Cena
7 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 575 061

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 890 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč