Hotel Concorde

  Španělsko, Gran Canaria, Las Palmas

Concorde Hotel

    Španělsko, Gran Canaria, Las Palmas
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis hotelu

Obecný popis:

Concorde Hotel leží 40 m od písčité pláži. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici vstupní hala, recepce, 2 výtahy a klimatizace. Personál tohoto 8 podlažního hotelu mluví španělsky, německy a anglicky. K dispozici je plavecké bazén se začleněným dětským bazénkem. U bazénu jsou zdarma k dispozici slunečníky a lehátka. Vzdálenosti z hotelu: disko (100 m) a Vegueta (5 km). Z hotelu se snadno dostanete ke autobusovým zastávkám, k barům a restauracím a obchodům. O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na garáži.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: služku, žehlení, trezor, služby prádelny a pokojovou službu. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí služby hlídání dětí, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba. Hotel nabízí zasedací místnost.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. Během dne je také k dispozici bufet. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu Concorde Hotel si můžete vychutnat také sluneční louku. Hráči golfu mají příležitost zahrát si na nejbližším golfovém hřišti, vzdáleném 15 od hotelu.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Euro/Master, Diners Club, American Express a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Concorde ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 200 710
dnes 7.30–20 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-concorde-hotel-gran-canaria-spanelsko-z1200710/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Gran Canaria

Informace

časový posun: –1 hod.

měna: Euro

úřední jazyk: španělština

doba letu: cca 5 hod.

Ostrov Gran Canaria je třetím největším ostrovem Kanárského souostroví. Má tvar kruhu, na severovýchodě je malý poloostrov La Isleta. Hlavní město Las Palmas de Gran Canaria je 8. největším městem Španělska.

národní park a rokle Agaete a Tirajana

velbloudí safari

Ocean Park, Aqualand

Puerto Mogan

Parque Palmitos

duny v Maspalomas

Nejvyšší vrchol je Pico de la Nieves, leží ve středu ostrova. Gran Canaria vypadá jako kuželovitá hora, má spoustu kráterů, hluboká údolí, která se svažují až k moři. Ze severozápadu na jihovýchod ostrov rozděluje centrální horský masív na dvě velmi rozdílná klimatická i krajinná pásma.

Na ostrově Gran Canaria můžete strávit dovolenou dle vašich představ, odpočívat na krásných mořských plážích nebo svou dovolenou pojmout aktivně. Jsou tu skvělé podmínky pro tenis, golf, vodní sporty i rybolov.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria.

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.