Hotel Cristallo

  Itálie, Trentino - Alto Adige, Passo San Pellegrino

Hotel Cristallo

    Itálie, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Trentino - Alto Adige, Passo San Pellegrino, Tre Valli
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Hotel Cristallo - moderně zařízený hotel v tyrolském stylu, který je ideálním místem k relaxaci a odpočinku, Passo San Pelegrino 50 m, stejnojmenné jezero 500 m, centrum Moeny 12 km, Bolzano 45 km.A

Ubytování

pokoje s balkonem, vanou/sprcou/WC, vysoušečem vlasů, županem k zapůjčení zdarma, SAT TV, telefonem, WIFI zdarma.
A: 2-4 lůžkový pokoj Classic s balkonem( 20 - 28m2) - manželská postel + 1 nebo 2 přistýlky( 2 lůžkový pokoj bez balkónu)
B: 2- 4 lůžkový pokoj Superior - s balkonem(24 - 30m2) - manželská postel + 1 nebo 2 přistýlky( 2 a 3. lůžkový pokoj bez balkónu)

Vybavení

recepce, hala/lobby, čítárna, místnost s TV, zimní zahrada, WIFI zdarma, úschovna kol, výtah, parkování zdarma,restaurace, terasa, zahrada, dětský klub

Aktivity

malý vířivkový bazének 16m2, parní lázeň, sauna, Kneippova terapie,tropická sprcha
půjčovna kol za poplatek

Karta pro hosta Val Di Fassa- vratný poplatek 5,- EUR

Slevy

Děti na 3. a 4.lůžku do 5 let 100%, 5 - 10 let 50%, 10 - 15 let 30%, nad 15 let 10%

Pobyt

pobyty na 3 a 4 noci (čtvrtek-neděle, neděle -čtvrtek)

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Cristallo ***
Vzdálenost od sjezdovky: 100 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 087 974
dnes 8–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-cristallo-dolomiti-superski-italie-z2087974/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.