150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Dear ***

Vybavení

parkoviště, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, klimatizace, polopenze, plná penze,

Popis

Hotel Dearse nachází v Rimini - Rivazzurra, v blízkosti obchodů a cca 130 od písečné pláže. Pro hosty je k dispozici recepce, restaurace a bar, výtah, wifi zdarma, malé parkoviště nedaleko hotelu (pouze do vyčerpání kapacity). Pokoje mají TV, klimatizaci a většinou francouzské okno nebo malý balkon.
Stravování - polopenze nebo plná penze, snídaně formou bufetu, obědy (u pobytu s plnou penzí) a večeře výběrem menu + zeleninový bufet.

SGL+HB single(1)

Jednolůžkový pokoj a koupelna. Pobyt s polopenzí.

SGL+FB single(1)

Jednolůžkový pokoj a koupelna. Pobyt s plnou penzí.

DBL+HB double(2)

Dvoulůžkový pokoj a koupelna. Pobyt s polopenzí.

DBL+FB double(2)

Dvoulůžkový pokoj a koupelna. Pobyt s plnou penzí.

TPL+HB double(2)

Třílůžkový pokoj a koupelna. Pobyt s polopenzí.

TPL+FB double(2)

Třílůžkový pokoj a koupelna. Pobyt s plnou penzí.

QPL+HB double(2)

Čtyřlůžkový pokoj a koupelna. Pobyt s polopenzí.

QPL+FB double(2)

Čtyřlůžkový pokoj a koupelna. Pobyt s plnou penzí.

Vzdálenost k moři: 130[m]

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotel Dear ***

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu