600 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Diamore ***

Poloha

Hotel se nachází 0,1 km od centra města Alanya. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 120 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, bar v hotelu, bar u bazénu, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, slunečníky a lehátka zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, internetovou kavárnu (za poplatek), prádelnu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost nákupu v okolí hotelu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, koupelnou, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem. Možnost připojení WIFI zdarma.

Pláž a plážový servis

Písčito- oblázková pláž 500 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek. Bar na pláži za poplatek.

Sport a Fitness

Stolní tenis, animační programy dle nabídky hotelu (1 x týdně). Za poplatek – turecké lázně, sauna, masáže, biliár, vodní motorové sporty na pláži.

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.Snídaně 08:00 – 10:00Oběd 12:30 – 14:00Káva/zákusky 17:00 – 18:00Večeře 19:00 – 21:00Bar u bazénu 11:00 – 23:00Za poplatek: importované alkoholické nápoje, ledový čaj, fresh juice, energy drink, turecká káva, zmrzlina.

Pro děti

Dětský bazének.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 12,99 let POBYT ZDARMA. Max. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+1. Rodinný pokoj není k dispozici. Max. obsazenost SNGL pokoje 1+1.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya