Hotel Dlouhé Stráně

  Česko, Olomoucký kraj, Kouty nad Desnou

3/5

HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ Superior

    Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou
Číslo zájezdu: 2 531 905
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 600 m. Hotel je komplexem dvou budov a nabízí nejen bohaté zimní, ale i letní aktivní vyžití.

Lyžování

u hotelu je svah vhodný pro sáňkování a lyžování malých dětí, 500 m od hotelu je 350 m dlouhá POMA. 1.000 m od hotelu Ski areál KOUTY, který nabízí komfortní, bezpečné lyžování a k tomu nejdelší sjezdovku na Moravě. Nová modrá sjezdovka má délku 3050 m s převýšením 520 m, nadchne hlavně rodiny s dětmi. Dvě dvoukilometrové sjezdovky jsou členité, s proměnlivým sklonem a převýšením přes 500 m. Další dvě sjezdovky mají převýšení 100 m. Díky šířce přes 50 m nabízí sjezdovky dostatek místa pro širokou carvingovou stopu. Celková délka sjezdovek 11,5 km zaručuje areálu Kouty prvenství mezi moravskými lyžařskými středisky. Areál nabízí 6ti sedačkovou lanovku a 3 vleky. Děti a začátečníci mají k dispozici pojízdný pás v areálu lyžařské školy. Pro běžkaře jsou zajištěny upravené běžecké tratě v nadmořské výšce 1100 - 1300 m, s možností návštěvy horní nádrže Dlouhé Stráně. Ve dvou freeride zónách si na své přijdou freeridový lyžaři i snowboardisté. Další lyžařské vleky Kareš, Šindelová, Oáza (1 km), lyžařský areál Přemyslov (5 km), Červenohorské sedlo (10 km), Ramzová, Petříkov a Ostružná (20 km).

Koupání

Hotelové wellness centrum: bazén 8 x 4 m s masážními tryskami, chrličem a protiproudem, vířivka s lehátky a perličkou. (Vstup za poplatek). Termální koupaliště ve Velkých Losinách - 10 km.

Vybavení

hlavní (spodní) budova: restaurace, vinárna, wellness centrum (bazén, vířivka, infrasauna, masáže, finská sauna), fitness, klubovny, sportovní místnost s kulečníky a stoly na stolní tenis, 2 dráhový bowling, dětský koutek, WiFi internet, 2x sportovní hřiště s asfaltovým povrchem na míčové hry a tenis, půjčovna kol, sáně a boby pro děti, ruské kuželky, pétanque, ohniště s posezením. Možnost pobytu pro vozíčkáře s doprovodem. Parkoviště u hotelu.

Služby

Ubytování se snídaní nebo polopenzí (snídaně formou švédského stolu). Za příplatek lze zajistit dietní kuchyni i bezlepkovou dietu.

Speciální nabídka

WiFi internet.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Silvestrovský pobyt zahrnuje slavnostní příplatek. Možný pobyt se psy za poplatek 400 Kč/noc, který se hradí na místě + vratná kauce 2.000 Kč. Poplatek místnímu úřadu 30 Kč/os/den se hradí na místě.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování hlavní (spodní) budova: 1 a 2-lůžkové pokoje: možnost 1 přistýlky (pevné lůžko), TV, hygienické zařízení, WiFi internet. Suite: 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (možnost 1-2 přistýlek), hygienické zařízení, TV, WiFi internet. Dvoupokoje: 2x 2-lůžkový pokoj, 1 přistýlka, 1 hygienické zařízení a TV, WiFi internet. Vhodné pro rodiny.
 • Stravování: Snídaně nebo polopenze (snídaně formou švédského stolu). Za příplatek lze zajistit dietní kuchyni i bezlepkovou dietu.
 • Ubytování hlavní (spodní) budova:
 • 1 a 2-lůžkové pokoje: možnost 1 přistýlky (pevné lůžko), TV, hygienické zařízení, WiFi internet.
 • Suite: 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (možnost 1-2 přistýlek), hygienické zařízení, TV, WiFi internet.
 • Dvoupokoje: 2x 2-lůžkový pokoj, 1 přistýlka, 1 hygienické zařízení a TV, WiFi internet. Vhodné pro rodiny.
 • Stravování:
 • Snídaně nebo polopenze (snídaně formou švédského stolu).
 • Za příplatek lze zajistit dietní kuchyni i bezlepkovou dietu.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Název hotelu dle pořadatele: HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ Superior ***
Lokalita dle pořadatele: Jeseníky, Loučná nad Desnou-Kouty

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Dlouhé Stráně ***
Vzdálenost od sjezdovky: 1500 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 531 905
dnes 11–18 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Olomoucký kraj

3/ 5 16 recenzí


Patrik Korbin únor 2023
Pozor na personal. Absolutne nedoporucuji, Recepcni jsou velmi neprijemne a clovek si pripada ze je obtezuje. Reditel hotelu na nas kricel at uz n... celá recenze


Patrik Svoboda srpen 2022
Pozor- nedoporucuji. Jeden z nejhorsich hotelu ve kterem jsme v Ceske republice byli. Co se tyce pokoju tak ty vypadaji jako z 90 let co se vybaveni a ... celá recenze


Drakovi srpen 2022
HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ. V hotelu jsme byli naprosto spokojeni. Snídaně byly úžasné. Ač byl hotel zřejmě plně obsazený, personál stíhal všechno jídlo hbitě... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ Superior
    Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou

Cena
3 370 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 531 905

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 370 Kč