Hotel Dom José

  Portugalsko, Algarve, Quarteira

Dom Jose

    Portugalsko, Algarve, Quarteira
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Názor CK

Moderní hotel se skvělou polohou u místní promenády a dlouhé písčité pláže, s milým personálem a kvalitními hotelovými službami.

Internet

WiFi na pokojích i ve veřejných prostorách (zdarma), internetový koutek (zdarma).

Poloha hotelu

hotel u krásné písčité pláže, oddělen pouze místní promenádou, po které můžete dojít až do přístavu ve Vilamouře. Na promenádě naleznete bary, restaurace. Hotel je vzdálen pouhých 20 minut od letiště ve Faru, 3 km od Vilamoury, 6 km od Quinta do Logo.

Pro děti

dětská postýlka (zdarma).

Služby za poplatek

WiFi připojení.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze nebo plná penze

Ubytování

154 moderních pokojů nabízí klimatizaci, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, telefon, WiFi připojení (za poplatek), trezor (zdarma), zařízení na přípravu kávy/čaje, minibar (doplňování za poplatek), balkon nebo terasu.

Vybavení hotelu

hotel po rekonstrukci v roce 2011 nabízí recepci, restauraci, bar, menší bazén s lehátky a slunečníky, minigolf na terase ve 4. patře, konferenční sál, malé fitness.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Dom José ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 30 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 521 209
dnes zavřeno

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-dom-jose-algarve-portugalsko-z1521209/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.