Hotel Duga Uvala

  Chorvatsko, Istrie, Duga Uvala

3/5

Hotel DUGA UVALA

    Chorvatsko, Istrie, Duga Uvala
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel DUGA UVALA

Poloha

hotel nacházející se v klidné zátoce, obklopen typickou středomořskou vegetací, cca 20 km od Puly, nejbližší vesnice v okruhu cca 5 km. Hotel se skládá z hlavní budovy a depandance, se kterou je propojen nadzemním tunelem.

Vybavení a služby

restaurace, aperitiv bar, výtah, WI-FI ve společných prostorách ZDARMA, terasa, parkoviště.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje typu ST - velikost 22 m?, některé s možnost přistýlky 80x140 cm, vhodné pro dítě do 12 let, s balkonem; klimatizované 2-3lůžkové pokoje typu SU - velikost 36 m?, jsou navíc vybaveny rozkládacím gaučem a umožňují umístění přistýlky 80x180 cm, vždy se sprchou a WC, SAT TV (LCD), WI-FI. Všechny pokoje jsou umístěny v hlavní hotelové budově. Pokoje ST-ATTIC se nachází v podkroví, bez balkonu, pokoje typu SU mají mimořádně prostorný balkón s bočním výhledem na moře a ve vybavení malou ledničku (ostatní pokoje lednička na vyžádání za poplatek 7,5 EUR/os/den - platba na místě). Pokoje s označením ANNEX se nachází v depandanci hotelu. V případě chladného počasí klimatizace není v provozu.

Sport a zábava

venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou (cca od 15.6.-15.9. uzavřen), fitness, masáže (za poplatek na vyžádání), tenisové kurty, stolní tenis, půjčovna kol, animace, vodní sporty. Lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA (v omezeném množství), na pláži za poplatek.

Stravování

polopenze - formou bufetu nebo plné penze - formou bufetu. K obědu a večeři ZDARMA místní točené nápoje (voda, pivo, víno).

Pláž

přírodní kamenitá, oblázková, cca 100 m, sprchy u bazénu.

Doplňující informace

nerekonstruovaný hotel pro nenáročnou klientelu, vhodný ke strávení klidné rodinné dovolené. Pobytová taxa - cca 1,50 EUR/os./den a parkování 5 EUR/den - platí se na místě. Každý host obdrží při nástupu na ubytování náramek s čipem, který slouží pro bezhotovostní platbu v rámci resortu.

Slevy pro děti

dítě do 5 let na přistýlce platí 1 990 Kč/týden. Dítě 5-12 let na přistýlce platí 4 190 Kč/týden. Osoba od 12 let na přistýlce platí 6 290 Kč/týden. Na ceny pro děti do 12 let na základním lůžku.

Výhody a benefity

Při zakoupení pobytu na 7 nocí v termínu do 20.6. a od 8.9. vám bude poskytnuta sleva 15 %. Platí pro pobyty zakoupené do 1.5.2020.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, obědů - dítě do 5 let - ZDARMA, dítě 5-12 let - 1 490 Kč/os./týden, osoba od 12 let - 2 890 Kč/os./týden. Na vyžádání: lednička - cca 7,5 EUR/den, dětský postýlka cca 5 EUR/den, pobyt se psem cca 15 EUR/den - platba na místě.

Základní cena zahrnuje

ubytování, polopenzi na vybraný počet nocí.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Kovotour Plus, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel DUGA UVALA ***
  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Duga Uvala

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Duga Uvala ***
Typ pláže:
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 756 018
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

29. nejlepší hotel v destinaci Istrie

3/ 5 7 recenzí


Martin červenec 2019
Pobyt 5 nocí. Velký hotel s příjemnou obsluhou, velkým bazéném a krásnou pláží.... celá recenze


Nasta červenec 2019
Hotel. Nesouhlasí popisu... celá recenze


pppppp září 2018
Bavec3@seznam.cz. Do budovy zatékalo, dlažba po celý pobyt mokrá, i s omítkou ze stropu. Skládka v areálu i v lesíku u budovy. Nevídaný to pohled. V... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel DUGA UVALA
    Chorvatsko, Istrie, Duga Uvala

Cena
7 305 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 756 018

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 305 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč