200 m od pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Hotel Eden ***

Poloha

elegantní a moderní hotel se nachází na náměstí Piazza Mazzini v živém centru letoviska, na nejdelší pěší zóně v Evropě.

Vybavení

recepce, restaurace, bar s terasou, vinárna, výtah, parkoviště (počet míst omezen).

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje COMFORT se sprchou a WC, fén, SAT TV, WI-FI ZDARMA, telefon, trezor, okno nebo francouzský balkon s výhledem do vnitřního dvora. Pokoje DELUXE mají balkon a výhled na náměstí Mazzini nebo na pěší zónu Via Bafile.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, možnost bezlepkové stravy (na vyžádání).

Pláž

písčitá, vzdálená cca 150 m, s pozvolným vstupem do vody, sprchy a WC na pláži. Plážový servis - ZDARMA (1 slunečník a 2 lehátka na každý pokoj).

Sport

venkovní bazén v prvním patře s vířivkou, sluneční terasa, k dispozici lehátka v omezeném množství.

Doplňující informace

Pobytová taxa - cca 1 EUR/os./den (platba na místě).

Slevy

Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko