Hotel El Mar

  Černá Hora, Bar, Utjeha

4/5

Hotel EL MAR Club

    Černá Hora, Bar, Utjeha
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Název zájezdu dle CK

Hotel EL MAR Club - Ubytování

Proč právě sem

Klidné prostředíVhodné pro rodiny s dětmiAnimační program

Poloha

Velmi příjemný rodinný hotel se nachází ve vesničce Kruče, která je součástí malého letoviska Utjeha a poskytuje krásný výhled na moře. Hotel je situován v blízkosti známého turistického a historického města Ulcinj (10 km) a rovněž nedaleko krásného města Bar (15 km).

Vybavení a služby

Recepce, restaurace, bar s terasou, venkovní bazén s mořskou vodou, stolní tenis, hřiště na volejbal a nohejbal.

Ubytování

Klimatizované 2lůžkové pokoje s možností až tří přistýlek s balkónem, vlastní soc. zařízení, SAT TV, trezor, chladnička, Wi-Fi, parkoviště (zdarma).

Sport a zábava

Animační program s českými animátory (4.7.-29.8.), ranní rozcvička, sportovní aktivity (zumba, aquaaerobic, jóga aj.), sportovní utkání, tématická odpoledne plná her a zábavy, dětské minidisco, karneval, taneční večery, karaoke.

Stravování

All Inclusive zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu a konzumaci místních alkoholické a nealkoholických nápojů (pivo, víno, rakije, voda, ochucené nealkoholické nápoje, čaj, káva) v hotelovém All inclusive baru (12:00-20:00).

Pláž

Betonová pláž je vzdálená cca 50 m. Možnost zapůjčení lehátek v hotelu zdarma (max. 2 lehátka/pokoj). V okolí se nacházejí další malé oblázkové pláže, které jsou snadno dostupné pěšky, cca 150 – 400 m. Sezónně možnost využití plovoucího mola.

Vzdálenosti

Pláž: cca 50 m
Město Ulcinj: cca 10 km
Město Bar: cca 15 km

Slevy pro děti

Letecky: 1 DÍTĚ DO 12 LET UBYTOVÁNÍ ZDARMA = 1 dítě má ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer. Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit. Nevztahuje se na letecké zájezdy Last Minute.
Dítě 12-15 let - sleva 30% z ceny ubytování.
Vlastní dopravou, autobusem: dítě do 2 let - ubytování ZDARMA. Dítě do 12 let na přistýlce - sleva z ubytování 50%.

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 50 Kč/osoba/den

Ceny jsou kalkulovány k datu

k 20.9.2019

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel El Mar ***
Typ pláže: betonová plata
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 574 541
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Bar

4/ 5 51 recenzí


Lenka, Pavel, Oliver a Saša září 2019
POHODOVÁ DOVOLENÁ S DĚTMI - NÁDHERNÁ PŘÍRODA V MONTENEGRU. Dovolená byla skvělá ! Zájezd jsme objednali jako Last minute a úplně jsme nevěděli, co od Černé hory čekat, ale byli jsme velmi p... celá recenze


Radka srpen 2019
Hotel El Mar Club. Pěkná dovolená, z Černé hory jsme byli příjemně překvapeni. Nádherná příroda ve vnitrozemí, opravdu stojí za to navštívit. Moře kr... celá recenze


Petra M srpen 2019
El Mar Club. Super dovolená last minit ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-el-mar-club-barska-riviera-cerna-hora-z1574541/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.