180 m od pláže | Typ pláže: molo, písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Elena ****

Popis hotelu

Příjemný hotel s vlastním wellness centrem.

Poloha

centrální. Vzdálenost od pláže cca 200 m po schodech a přes park.

Vybavení

186 pokojů na 8 patrech s výtahy. Recepce, internetový koutek, restaurace, bary, obchod, bazén s barem u bazénu. WiFi zdarma. Lehátka, slunečníky a osušky zde zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (2A): 30 m2, vybaveny sat. TV, fénem, telefonem, chladničkou, vanou nebo sprchou, WC, klimatizací, balkonem, strana do parku. Dvoulůžkové pokoje (2B): na straně k moři, jinak stejné jako 2A. Třílůžkové pokoje (3D): prostornější, na straně k moři, jinak stejné vybavení jako 2A. Joker pokoje (2S): 23 m2, jinak stejné vybavení jako 2A.

Stravování

all inclusive

Sport a jiné aktivity

stolní tenis, posilovna

Wellness

krytý bazén. Za poplatek: parní lázeň, sauna, masáže, kosmetická ošetření, kadeřnictví, manikúra, pedikúra.

Pro děti

oddělený dětský bazén

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj nonstop. Snacky, sendviče, sušenky, ovoce 10:30-12:00, 14:30-17:00.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Zlaté písky