Hotel Gasthof Traube

  Rakousko, Tyrolsko, Fliess

Gasthof Traube

    Rakousko, Serfaus / Fiss / Ladis, Tiroler Oberland, Tyrolsko, Fliess
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Umístění a vzdálenosti

Veřejný krytý bazén: Landeck 9 km, Nákupy: 50 m, Vlakové nádraží: Landeck 9 km, Letiště: Innsbruck 60 km, Středisko: Nadmořská výška: 1073 m, Lyžařská oblast / Lyžařský vlek: ski kompozitní Venet 2 km, běžky: přímo přístupné se skibusem 4km, skibus (další zastávka): u objektu, skibus k lanovce Venet, sjezdovka / sjezdovka: Ne, Kyvadlová doprava: Ne, Nachází se v centru města. Na slunnou náhorní plošinu, lyžařský rozměr Tyrolska Serfaus, Fiss, Ladis: 11 km.

Vybavení pokojů

Postýlky jsou k dispozici jako další ložní prádlo ve všech typech pokojů, Sprcha / WC, balkon / terasa: na výběr, WLAN: zdarma, Internet: zdarma, Všechny pokoje jsou velmi přátelské a zařízené v tyrolském stylu.

Typy pokojů, apartmánů

2 lůžkové sprchy / WC, 18 - 25 m2, 2-4 lůžkové sprchy / WC / balkon, 28 - 33 m2, 1 lůžkové sprchy / WC, 18 - 23 m2, 2-3 lůžkové sprchy / WC / balkon, 20 - 25 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Sauna plocha: 90 m2, Pro děti od 15 let. Parní lázeň, Sauna, Infračervená kabina, Relaxační místnost, Masážní sprchy, Otevírací doba: na vyžádání nebo tak, jak jsou zveřejněny na místě.

Fitness a wellness služby na místě

Solárium; Otevírací doba: jako místně vyvěšená.

Stravování zahrnuto

Polopenze, snídaně formou bufetu: luxusní, večeře (4 chody): bufet nebo menu, vegetariánské menu: k dispozici na vyžádání, dietní: k dispozici na vyžádání, vánoční večeře (24.12.), Silvestrovská večeře.

Zahrnuté aktivity

Tirol West Card: různé inkluzivní služby a slevy, týkající se podrobných informací na místě.

Děti

Dětská postýlka; Hrací místnost: pro batolata a mládež (80 m2), kulečník, hračky, hračky, dětské kino, dětská diskotéka, dětská videa, dětské hřiště, dětská židle, stolní fotbal.

Dětská zařízení za příplatek

Kulečník.

Domácí mazlíčci

8 EUR - za den, splatné na místě, bez jídla.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Splatné na místě

Turistický poplatek: 1,80 EUR za osobu / noc (15 let).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Gasthof Traube ***
  • Lokalita dle CK: Tyrolsko
  • Místo dle CK: Fliess im Oberinntal

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Gasthof Traube ***
Vzdálenost od sjezdovky: 9000 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 703 485
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

42. nejlepší hotel v destinaci Tyrolsko

0/ 5 9 recenzí

Lokalita

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Gasthof Traube
    Rakousko, Serfaus / Fiss / Ladis, Tiroler Oberland, Tyrolsko, Fliess

Cena
5 970 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 703 485

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 970 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč