500 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel George & Dawn ***

Popis

Velmi oblíbená studia leží stranou hlavního centra Agios Sostis pár minut chůze od pěkné písečné pláže. V blízkosti se nachází mini market a několk taveren, kde si můžete vychutnat pravou řeckou kuchyni. Tato nová studia jsou moderně vybavena, pokoje jsou světlé a prostorné. V pokoji je vybavená a prostorná kuchyňka s troubou. U bazénu se nachází menší dětský bazén a pool bar. Vše je obklopeno krásnou zelení, olivovníky a zahrádkami. Písčitá pláž je klidná, vstup do vody pozvolný a ideální pro děti. Při cestě na pláž se vám naskytne nádherný výhled na ostrůvky Agios Sostis a Marathonisi. Doporučujeme hlavně pro rodiny s dětmi a pro ty, kdo hledají klidnou dovolenou v krásné řecké přírodě.

Vybavení hotelu

350 m od pláže bazén, dětský bazén slunečníky a lehátka u bazénu zdarma recepce pool bar mini market

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, lednička, vybavená kuchyňka s dvouvařičem a balkon. Možnost klimatizace na vyžádání na místě za příplatek cca 6 Eur/den. Možnost 1-3 přistýlek

Stravování

vlastní

Další údaje

13 studií, 2 apartmány, 2 patra Úklid: 7x týdně Výměna ložního prádla: 3x týdně Výměna ručníků: 3x týdně

Odkaz na web

Studia George and Dawn

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Zakynthos