Hotel Gianlore

  Itálie, Emilia Romagna, Milano Marittima

GIANLORE

    Itálie, Emilia Romagna, Milano Marittima
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Charakteristika

příjemný hotel se nachází blízko pláže a nedaleko centra.

Ubytování

jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s možností dvou přiistýlek. jednolůžkový pokoj SPR+WC, fén, TV/SAT, telefon, klimatizace, trezor. dvoulůžkový pokoj SPR+WC, fén, TV/SAT, telefon, klimatizace, trezor, balkon. dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek SPR+WC, fén, TV/SAT, telefon, klimatizace, trezor, balkon.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, za 15 €/noc.

Stravování

snídaně formou švédského stolu, obědy (za příplatek) a večere výběr z menu, salátový bufet. Příplatek PLÁŽ + NÁPOJE zahrnuje nápoje u jídla (0,5 l vody a 0,25 l vína na osobu).

Služby

recepce, restaurace, bar, Wi-Fi (na recepci), výtah, TV místnost.

Parkování

u hotelu (do vyčerpání míst).

Vzdálenost od centra

600 m.

Vzdálenost od pláže

280 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ pokoj) možno dokoupit na místě nebo s programem PLÁŽ + NÁPOJE.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, zdarma.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 248 126
dnes 12–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.