Hotel Harvey

  Česko, Karlovarský kraj, Františkovy Lázně

4/5

Spa & Kur Hotel HARVEY

    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel leží v klidném místě u lázeňského lesoparku, jen pár kroků od historického centra Františkových lázní. Léčivé účinky františkolázeňských pramenů jsou známy od 15. století - přímo v hotelu se nachází minerální pramen.

Koupání

krytý hotelový bazén. Vodní svět Aquaforum - 1 km (3 vnitřní a 3 venkovní bazény s vodními atrakcemi, whirlpooly, tobogán, vodní skluzavky, vodní jeskyně, vzduchové masážní lavice a další atrakce).

Vybavení

restaurace, lobby bar, balneo centrum (rašelinové zábaly, koupele, masáže,…), wellness centrum (bazén s masážními tryskami, parní lázeň, sauna), fitness, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, úschovna zavazadel, hotelové parkoviště za poplatek.

Balíčky - programy

Relaxační pobyt: 3x ubytování s POLOPENZÍ, 1x částečná aromatická masáž 30 min., 1x prohřívací slatinný zábal, 1x perličková koupel, 3x parafínový zábal na ruce, volný vstup do wellness. Platnost pobytu: do 15.3.2021. Lázně na zkoušku: 7x ubytování s POLOPENZÍ, lékařská konzultace, 10 procedur (2x klasická částečná masáž, 2x slatinný zábal, 4x parafínový zábal rukou, 1x perličková koupel, 1x uhličitá koupel v minerálním pramenu), volný vstup do wellness. Platnost pobytu: do 15.3.2021. Wellness & spa pobyt: 3x ubytování s POLOPENZÍ, 1x částečná aromatická masáž 30 min., 1x prohřívací slatinný zábal, 1x perličková koupel, 3x parafínový zábal na ruce, volný vstup do wellness. Platnost pobytu: od 15.3.2021. Dovolená pro zdraví: 7x ubytování s PLNOU PENZÍ, vstupní lékařské vyšetření, 2 procedury denně (Po-So), volný vstup do wellness. Platnost pobytu: od 15.3.2021.

Speciální nabídka

Vstup do hotelového wellness centra ZDARMA. Župan k zapůjčení ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Minerální pramen přímo v hotelu.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 3 noci.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • 1 a 2-lůžkové pokoje Standard, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, trezor, telefon, žehlící set, set na přípravu kávy a čaje, minibar, WiFi. Některé pokoje s balkonem.
 • Stravování:
 • polopenze nebo plná penze (dle zvoleného typu pobytu). Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, oběd servírovaný.
 • Další služby dle zvoleného typu pobytu.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Spa & Kur Hotel HARVEY ****
 • Lokalita dle CK: Karlovarský kraj
 • Místo dle CK: Františkovy Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 800 282
dnes zavřeno

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

4/ 5 4 recenzí


Vlasta P. červen 2020
Harvey po koronaviru. hezký hotel, milý personál při láz. procedurách, ale stravování na úrovni závodní jídelny - tak si 4* hotel nepředstavuji... celá recenze


Kozákovi květen 2018
Poděkování za super pobyt. Právě jsme se vrátili z prodlouženého víkendu stráveného v hotelu Harvey. Byli jsme už ve Františkových Lázních několikrát, ale to... celá recenze


Jana listopad 2017
NEDOPORUČUJI. ZA VELKÉ PENÍZE MIZERNÉ SLUŽBY!. Jídlo byla na velice mizerné úrovni. Byly malé porce ve smyslu, hodně brambor, UHO a kousíček masa.... celá recenze

Nezávazná objednávka

Spa & Kur Hotel HARVEY
    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka

Cena
7 110 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 800 282

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (Wellness & spa pobyt - bez voucheru)
2
7 110 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč