Hotel Hoffmeister

  Česko, Praha a okolí, Praha

Hotel Hoffmeister&SPA: Rekreační pobyt 4 noci

    Česko, Praha a okolí, Praha
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Hotel Hoffmeister & Spa Depandance****+ je luxusní butikový a zároveň rodinný hotel na Malé Straně, 1 km od Karlova mostu. Nabízí kvalitní služby v centru hlavního města Prahy.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat ve stylově zařízených pokojích v romantickém duchu. Jsou vybaveny moderní koupelnou, fénem a toaletními potřebami, LCD TV, psacím stolem, Wi-Fi připojením. Hosté si mohou vybrat ze 3 typů ubytování:

Standardní pokoje jsou situovány na hotelové terase (tzn. patio pokoje) a v hlavní budově. Pokoje jsou vhodné pro 1 – 2 osoby, není zde možnost přistýlky ani dětské postýlky.

Pokoje Deluxe vhodné pro 2-3 osoby, doplněné vzdušnými baldachýny, mají možnost přistýlky.

Pokoje Junior Suite Executive se skládají z ložnice a obývacího pokoje, jsou vhodné pro náročnější klientelu, která vyžaduje větší prostor, nadstandardní vybavení, má luxusně vybavenou koupelnu s vlastní vířivkou, bidetem a v některých pokojích také s odděleným sprchovým koutem.

Restaurace a stravování

V ceně pobytu je snídaně formou bohatého bufetu. Restaurace hotelu se zaměřuje na moderní zdravou zážitkovou kuchyni s důrazem na kvalitní sezónní suroviny. Můžete navštívit také bistro Hoffmeister, posedět si v hotelovém baru či na terase.

Wellness

Milovníky relaxace jistě potěší privátní saunový svět, kde se kombinuje několik typů saun s privátní vířivkou neboli „Římskou lázní“. Za zmínku stojí unikátní parní lázeň v jeskyni z 15. století. Můžete si také vybrat ze široké nabídky masáží a procedur, které zajistí v kombinaci s návštěvou saunového světa dokonalou relaxaci.

Zvířata

Pobyt s pejsky hotel neumožňuje.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat v podzemní garáži za poplatek 380 Kč/noc (platba na místě).

Základní cena zahrnuje

4x ubytování, 4x snídaně formou bufetu, Wi-Fi připojení, místní poplatek

Základní cena nezahrnuje

parkování ve výši cca 380 Kč/den
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Hoffmeister&SPA: Rekreační pobyt 4 noci ****
  • Lokalita dle CK: Praha a okolí
  • Místo dle CK: Praha

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 668 259
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

Hotel Hoffmeister&SPA: Rekreační pobyt 4 noci
    Česko, Praha a okolí, Praha

Cena
4 920 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 668 259

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
4 920 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč