Hotel Horal

  Česko, Zlínský kraj, Velké Karlovice

1/5

Hotel Horal: Rekreační pobyt 2 noci

    Česko, Beskydy a Javorníky, Valašsko, Vsetínské vrchy, Zlínský kraj, Velké Karlovice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Stylový horský wellness hotel Horal *** leží na okraji malebné beskydské vesničky Velké Karlovice u hranic se Slovenskem. Ideální poloha vedle golfového hřiště a husté sítě turistických a cyklistických tras umožňuje aktivní trávení volného času a dokonalý prožitek z dovolené. Součástí hotelu je vyhlášené relaxační centrum Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem, nabídkou exotických masáží a skvělé vybaveným fitness centrem. Hotel se také může pochválit výjimečně kvalitní gastronomií.

Ubytování

Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích zařízených v tradičním valašském stylu ve čtyřech rezidencích rozprostřených kolem hlavní hotelové budovy. Rezidence A, B a C nabízí pokoje ve třihvězdičkovém standardu, nově vybudována rezidence E je čtyřhvězdičková a je spojovací chodbou přímo propojená s wellness centrem Horal. Součástí standardní výbavy pokojů je moderní koupelna se sprchovým koutem, LCD televizi, pracovní stůl, minibar a internetové připojení, k zapůjčení při příjezdu wellness taška s osuškou, županem a nazouváky. Interiér pokojů akcentuje prvky kamene a dřeva v kombinaci s moderním vybavením a nábytkem. Rodiny s dětmi mají možnost ubytování v rodinných pokojích, kde lze objednat přistýlku. Nadstandardně vybavené apartmány Suite Spa v rezidenci E vyhoví i nejnáročnějším hostům, mají oboustranný krb, sedací soupravu, soukromou saunu a jsou vybaveny špičkovým audio / video systémem s LED televizorem. Většina pokojů i hotelová terasa poskytuje úchvatný pohled do horského údolí. Možnost zapůjčení dětské postýlky.

Restaurace

V útulné Valašské hospůdce obložené dubovým dřevem si můžete vychutnávat speciality valašské kuchyně. Tým zkušených kuchařů hlavní důraz klade na regionální gastronomii v moderním pojetí a využití tradičních valašských surovin. V jídelníčku nechybí ani zvěřina či jehněčí maso. V letních měsících si lze užívat sluneční paprsky a kochat se okolní krajinou na venkovní terase. Každou sobotu a neděli se zde připravují grilované speciality. Ve středy se konají podvečery s živou hudbou. Atmosféru terasy dotváří vodní jezírko, ukončené vodopádem. Pro děti je k dispozici malý dětský koutek v zastřešené části terasy, chráněný proti dešti i ostrému polednímu slunci.

Relaxační centrum Wellness Horal

Hoteloví hosté mají neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, jehož součástí jsou termální bazény, saunový svět a fitness centrum.

Celkem tři termální bazény v prosklené hale nabízí prostor pro plavání i odpočinek - plavecký bazén (28°C) je dlouhý 20 m, zábavně relaxační bazén o stejné velikosti je vybaven hydromasažními lavicemi, tryskami, jeskyní či divokou řekou. Pro děti je k dispozici malý dětský bazén s vodním hřibem.

Součástí relaxačního centra je také saunový svět situovaný na dvou poschodích. Na prvním poschodí najdete sedm masérských místnosti a odpočinkovou terasu. Můžete zde vybírat z bohaté nabídky exotických masáží a procedur Beauty salonu. Ve druhém poschodí je k dispozici sauna s pravidelnou nabídkou saunových rituálů, bylinková sauna, parní lázeň, vnitřní a venkovní ochlazovací bazén, Kneippův oblázkový chodník, multifunkční sprchy, venkovní a vnitřní odpočívárna a Vital bar s nabídkou zdravého občerstvení.

Pro milovníky aktivní rekreace je k dispozici výborně vybavené kardio fitness studio s přístroji značky Panatta sport.

Sportovní aktivity

V hlavní budově wellness hotelu Horal je k dispozici bowling. Přímo u hotelu je v zimě sjezdovka Horal (350 m, převýšení 40 m) ideální pro zimní radovánky s dětmi, v letních měsících tenisový kurt a devítijamkové Golfové hřiště Horal i s možností výuky začátečníků. V blízkosti je půjčovna segway a elektrokol, Kuliškova naučná stezka pro děti, turistické okruhy Resortu Valachy, cyklostezka Bečva.

Zvířata

Pobyt s pejskem je možný za poplatek 950 Kč/noc (při pobytu na 3 a více nocí 490 Kč/noc), platba na místě.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti a v krytém parkovacím domě zdarma.

Základní cena zahrnuje

2x ubytování, 2x polopenze (formou bohatých bufetových stolů s pestrým výběrem vhodným i pro vegetariány a řadou krajových specialit), volný vstup do Wellness hotelu Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), shuttle servis dle jízdního řádu mezi hotely Lanterna a Horal, bezplatné zapůjčení LEKI holí na nordic walking nebo běžkařského setu Yoko, Wi-Fi připojení, parkování

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa ve výši 21 Kč/osoba/noc
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.
Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu. .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Horal: Rekreační pobyt 2 noci ***
  • Lokalita dle CK: Beskydy a Valašsko
  • Místo dle CK: Velké Karlovice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 615 108
dnes zavřeno

Hodnocení

16. nejlepší hotel v destinaci Zlínský kraj

1/ 5 1 recenzí


IvaH červenec 2018
Welnes. Během dovolené jsme navštívili termální bazény v hotelu, byli jsme tu celkem potřetí. Už při minulé návštěvě nám byl nepříjemný zá... celá recenze

Nezávazná objednávka

Hotel Horal: Rekreační pobyt 2 noci
    Česko, Beskydy a Javorníky, Valašsko, Vsetínské vrchy, Zlínský kraj, Velké Karlovice

Cena
5 260 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 615 108

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 260 Kč
příplatek za využití pokoje 1 osobou
0
8 940 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč