Hotel Horal

  Česko, Zlínský kraj, Velké Karlovice

1/5

Hotel Horal: Rekreační pobyt 3 noci

    Česko, Beskydy a Javorníky, Valašsko, Vsetínské vrchy, Zlínský kraj, Velké Karlovice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Wellness Horal

Stylový horský wellness hotel Horal *** leží na okraji malebné beskydské vesničky Velké Karlovice u hranic se Slovenskem. Ideální poloha vedle golfového hřiště a husté sítě turistických a cyklistických tras umožňuje aktivní trávení volného času a dokonalý prožitek z dovolené. Součástí hotelu je vyhlášené relaxační centrum Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem, nabídkou exotických masáží a skvělé vybaveným fitness centrem.  Hotel se také může pochválit výjimečně kvalitní gastronomií.

Ubytování

Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích zařízených v tradičním valašském stylu ve čtyřech rezidencích rozprostřených kolem hlavní hotelové budovy. Rezidence A, B a C nabízí pokoje ve třihvězdičkovém standardu, nově vybudována rezidence E je čtyřhvězdičková a je spojovací chodbou přímo propojená s wellness centrem Horal. Součástí standardní výbavy pokojů je moderní koupelna se sprchovým koutem, LCD televizi, pracovní stůl, minibar a internetové připojení, k zapůjčení při příjezdu wellness taška s osuškou, županem a nazouváky. Interiér pokojů akcentuje prvky kamene a dřeva v kombinaci s moderním vybavením a nábytkem. Rodiny s dětmi mají možnost ubytování v rodinných pokojích, kde lze objednat přistýlku. Nadstandardně vybavené apartmány Suite Spa v rezidenci E vyhoví i nejnáročnějším hostům, mají oboustranný krb, sedací soupravu, soukromou saunu a jsou vybaveny špičkovým audio / video systémem s LED televizorem. Většina pokojů i hotelová terasa poskytuje úchvatný pohled do horského údolí. Možnost zapůjčení dětské postýlky.

Restaurace

V útulné Valašské hospůdce obložené dubovým dřevem si můžete vychutnávat speciality valašské kuchyně. Tým zkušených kuchařů hlavní důraz klade na regionální gastronomii v moderním pojetí a využití tradičních valašských surovin. V jídelníčku nechybí ani zvěřina či jehněčí maso. V letních měsících si lze užívat sluneční paprsky a kochat se okolní krajinou na venkovní terase. Každou sobotu a neděli se zde připravují grilované speciality. Ve středy se konají podvečery s živou hudbou. Atmosféru terasy dotváří vodní jezírko, ukončené vodopádem. Pro děti je k dispozici malý dětský koutek v zastřešené části terasy, chráněný proti dešti i ostrému polednímu slunci.

Relaxační centrum Wellness Horal

Hoteloví hosté mají neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, jehož součástí jsou termální bazény, saunový svět a fitness centrum.

Celkem tři termální bazény v prosklené hale nabízí prostor pro plavání i odpočinek - plavecký bazén (28°C) je dlouhý 20 m, zábavně relaxační bazén o stejné velikosti je vybaven hydromasažními lavicemi, tryskami, jeskyní či divokou řekou. Pro děti je k dispozici malý dětský bazén s vodním hřibem.

Součástí relaxačního centra je také saunový svět situovaný na dvou poschodích. Na prvním poschodí najdete sedm masérských místnosti a odpočinkovou terasu. Můžete zde vybírat z bohaté nabídky exotických masáží a procedur Beauty salonu. Ve druhém poschodí je k dispozici sauna s pravidelnou nabídkou saunových rituálů, bylinková sauna, parní lázeň, vnitřní a venkovní ochlazovací bazén, Kneippův oblázkový chodník, multifunkční sprchy, venkovní a vnitřní odpočívárna a Vital bar s nabídkou zdravého občerstvení.  

Pro milovníky aktivní rekreace je k dispozici výborně vybavené kardio fitness studio s přístroji značky Panatta sport.

Sportovní aktivity

V hlavní budově wellness hotelu Horal je k dispozici bowling. Přímo u hotelu je v zimě sjezdovka Horal (350 m, převýšení 40 m) ideální pro zimní radovánky s dětmi, v letních měsících tenisový kurt a devítijamkové Golfové hřiště Horal i s možností výuky začátečníků. V blízkosti je půjčovna segway a elektrokol, Kuliškova naučná stezka pro děti, turistické okruhy Resortu Valachy, cyklostezka Bečva.

Zvířata

Pobyt s pejskem je možný za poplatek 950 Kč/noc (při pobytu na 3 a více nocí 490 Kč/noc), platba na místě.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti a v krytém parkovacím domě zdarma.

Destinace

V údolí Vsetínské Bečvy u hranice se Slovenskem najdete Velké Karlovice, rozlohou jednu z největších obcí České republiky. Dochovalo se zde mnoho staveb původní roubené architektury, např. kostel Panny Marie Sněžné (1754), kupecký dům (1813) a další. Zdejší lokalita Podťaté byla prohlášena vesnickou památkovou zónou. Právě zde se dodnes vyrábějí slavné štípané holubičky. Kromě toho v obci přetrvává řemeslo řezbářské, výroba krpců, opasků, hudebních nástrojů a perleťových kotulí. Ve Velkých Karlovicích můžete dodnes uslyšet typické helekačky nebo hečené písně, užijete si jedinečné Kosení luk na Soláni (červen), Setkání řezbářů (srpen), vánoční jarmark… Karlovarské muzeum nabízí nejen historii samotné obce, ale seznámíte se zde s typickým salašnictvím, řemesly, vybavením valašské chalupy, můžete zde obdivovat valašský kroj, betlém…

Pro procházky a výlety jsou zdejší hřebeny a svahy jako stvořené, nezapomeňme ani na cyklisty. Na konci údolí Malá Hanzlůvka pod severním svahem Lemešné se rozprostírá horský prales Razula, národní přírodní památka. Pro zimní období jsou samozřejmostí upravené sjezdovky, kilometry běžeckých i turistických tratí, vyzkoušejte i snowtubing, sjíždění dráhy na speciálním člunu.

Vrchol a hřeben Soláně je dnes především známým zimním střediskem s několika sjezdovkami a jeho místo je i ve zdejších bájích a příbězích. Soláni se říká i Vrch umělců, protože se ve zdejší Čartácké hospodě slavní umělci s oblibou scházeli.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze (formou bohatých bufetových stolů s pestrým výběrem vhodným i pro vegetariány a řadou krajových specialit), volný vstup do Wellness hotelu Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), shuttle servis dle jízdního řádu mezi hotely Lanterna a Horal, bezplatné zapůjčení LEKI holí na nordic walking nebo běžkařského setu Yoko, Wi-Fi připojení, parkování

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa ve výši 21 Kč/osoba/noc
  • UVEDENÉ CENY JSOU POUZE ORIENTAČNÍ! OBRATEM VÁS BUDEME KONTAKTOVAT A SDĚLÍME CENU PRO DNEŠNÍ DEN.
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.
  • Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Horal: Rekreační pobyt 3 noci ***
Lokalita dle pořadatele: Beskydy a Valašsko, Velké Karlovice

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 072 748
dnes 8–17 h

Hodnocení

16. nejlepší hotel v destinaci Zlínský kraj

1/ 5 1 recenzí


IvaH červenec 2018
Welnes. Během dovolené jsme navštívili termální bazény v hotelu, byli jsme tu celkem potřetí. Už při minulé návštěvě nám byl nepříjemný zá... celá recenze

Nezávazná objednávka

Hotel Horal: Rekreační pobyt 3 noci
    Česko, Beskydy a Javorníky, Valašsko, Vsetínské vrchy, Zlínský kraj, Velké Karlovice

Cena
7 710 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 072 748

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 710 Kč
příplatek za ubytování na méně nocí
0
1 200 Kč