Hotel Horizont

  Česko, Královéhradecký kraj, Pec pod Sněžkou

5/5

Hotel Horizont

    Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Pec pod Sněžkou
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Informace

Parkování - na hlídaném parkovišti u hotelu za poplatek
Místní poplatky - nejsou zahrnuty v ceně, úhrada na místě

Letovisko

Pec pod Sněžkou

Umístění

V centru známého turistického střediska Pece pod Sněžkou

Hotel

Zima
Celkem 4 restaurace a bary, kde servírují pokrmy z tradiční české a krkonošské kuchyně, ale také speciality moderní zážitkové gastronomie, bezlepková jídla i dětská menu, SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu s jedinečným výhledem.
Sport a wellnes centrum nabízí vyhřívaný bazén s protiproudem, vířivku, saunu, posilovnu, kuželky, squash, ricochet, stolní tenis, lekce spinningu, masáže, zábaly, koupele, dětský koutek. V hotelu je půjčovna lyží, běžek, snowboardů a sáněk, možnost objednání lyžařské školy.V období 23.12.2021-18.03.2022 skibus pro hotelové hosty zdarma a animační programy pro děti i dospělé. Wifi připojení po celém hotelu.
Léto
ve 3 restauracích si můžete vychutnat bohatou nabídku typických českých specialit a mezinárodní kuchyně, včetně široké nabídky pečlivě vybraných tuzemských i zahraničních vín. V jedné z restaurací hraje večer živá hudba, SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu poskytne překrásný výhled na vrcholky hor a celé městečko. V Sport a wellness centru je bazén s protiproudem, vířivkou, saunou a posilovnou. Zahrát si je možné kuželky, badminton, squash, ricochet a stolní tenis a nebo jít na spinning. Je zde také půjčovna sportovních potřeb, horských kol, kadeřnictví, billiard, dětský koutek, směnárna, možnost praní prádla. Široká je také nabídka wellness služeb prováděných odborně vyškolenými pracovníky. Lze vybírat z pestré nabídky masáží, zábalů či koupelí. V průběhu prázdnin probíhají animační programy pro děti i dospělé, k dispozici je dále letní terasa s trampolínou, houpačkami a pískovištěm, možnost zapůjčení elektrokol.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním příslušenstvím, telefon, SAT/TV, minibar, fén, trezor. Rodinné pokoje jsou 2 pokoje propojené dveřmi určené pro min. 2 dospělé osoby a maximálně 2 děti. Superior pokoje jsou dvoulůžkové pokoje ve vyšších patrech hotelu s výhledem, varný set s kávou a čajem, voda, ovoce, župan a pantofle na pokoji.

Stravování

Polopenze – snídaně formou bufetu, fakultativně doplatek na polopenzi (večeře) také formou bufetu, obědy pro seniory formou denního menu nebo svačinový balíček
v zimním období:
Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu
24.12. večeře formou slavnostního vánočního menu.
31.12. slavnostní Silvestrovský bufet a program s mottem 'ZLATÁ 80.'

Nabídka programu

Výhoda pro seniory (od 55 let) - plná penze za cenu polopenze (obědy zdarma)

Lyžařské vleky

Sjezd – u hotelu vlek pro děti, mírně pokročilé a začátečníky, v blízkém lyžařském areálu sjezdovky všech stupňů obtížnosti, pro hotelové hosty skibus od hotelu zdarma (jezdí v sezoně každých 30 min.)
V hotelu je možné objednat lyžařskou školu.
Běžky – Pec pod Sněžkou - východiskem běžeckých túr

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Horizont ****
  • Lokalita dle CK: Krkonoše
  • Místo dle CK: Pec pod Sněžkou

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 815 369
dnes zavřeno

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Královéhradecký kraj

5/ 5 12 recenzí


Pája červen 2021
Víkendový pobyt s rodinkou. dovolenou v hotelu Horizont jsme si všichni moc užili, moc děkujeme ... celá recenze


Jaromíra srpen 2020
Dovolená byla pecka. Po dvou letech jsme se vrátili s dětmi, tentokrát na prázdninový týden s animacemi.... celá recenze


Aja duben 2018
Hotel Horizont, Pec od Snezkou. Muj dojem je rozporuplny. Na jedne strane hotel boduje prijemnou obsluhou na vsech frontach od cisniku po pokojske (zkuste Sky Clu... celá recenze

Nezávazná objednávka

Hotel Horizont
    Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Pec pod Sněžkou

Cena
4 680 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 815 369

Zájezd

dospělá osoba
2
4 680 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč