Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Hotel IC Green Palace *****

Vítejte v Turecku, staňte se hosty v zemi, na jejíž půdě se již tři tisíce let střídají vyspělé kultury celého Středomoří. Ne nadarmo se o Turecku říká, že je největším muzeem pod širým nebem. Během historie si obyvatelé této země našli mnoho způsobů, jak vyjádřit lásku ke slunci v různých symbolech, sám název jejich vlasti Anatolie znamená„Země matky slunce“. Od východu k západu měří více než 1500 km, délka jeho pobřeží činí 7200 km.Hlavním městem země je Ankara se čtyřmi miliony obyvatel.

Turecko bývá nazýváno mostem mezi Asií a Evropou. Tato země na dvou kontinentech nabízí výjimečné: samotu stromů horských vrcholů Anatolie se stupňovitými solnými jezery, bizarní tufovou krajinu v Kappadokii, horské masivy s voňavými piniemi a tmavozelenými cypřiši, pláže z jemného písku v idylických zákoutích, města a vesnice s olivovými a citrusovými háji, antické památky, byzantské kláštery, římské mramorové sloupy, helénské brány a nekonečné modré moře, zátoky s křišťálově čistou vodou a písčitými plážemi,pomerančovníkové a citroníkové plantáže, panenskou přírodu, šarm a laskavost místních lidí.

Žádná jiná země nenabízí pro dovolenou s celou rodinou lepší podmínky než Turecko. Mírné klima a příjemná teplota mořské vody zaručují radost z koupání od března do listopadu. K nejčastěji navštěvovaným místům Turecké riviéry náležejí Kemer, Antalya, Belek, Side a Alanya.

Popis hotelu IC Green Palace 5*

Popis

kvalitní hotel patřící do sítě hotelového řetězceInternational Comfort zaručuje služby nejvyšší kvality.Hotelový komplex s překrásnou zahradou s jezírky abazény se nachází přímo u soukromé písečné pláže.Od centra Antalye je vzdálen 25 km a od letiště přibližně15 km.

Vybavení

hlavní hotelová budova a zahradní vily jsou zasazeny do rozlehlé vzrostlé zahrady. K dispozici je vstupní hala s recepcí a směnárnou, množství restaurací (např. mexická, japonská, čínská, italská, turecká, rybí, aj.), barů (lobby, Sunset snack bar, u bazénu, na pláži, vitamin bar a Cigar Lounge), kavárna, 6 bazénů (jeden vnitřní), skluzavky, lehátka, slunečníky, podložky a osušky zdarma, centrum zdraví (sauna, turecké lázně, whirlpool, fitness, aj.). V hotelu se dále nachází lékař, kadeřník, beauty centrum, fotograf, několik obchodů, konferenční centrum. Amfiteátr pro denní i večerní animační programy a diskotéka v hotelu. Sauna, turecké lázně. Možnost masáže, peeling v tureckých lázních, beauty salon.

Pláž

písčitá přímo u hotelu, lehátka, slunečníky

Zábava a sport

squash, tenis (během dne), stolnítenis, plážový volejbal, minigolf, fitness, aerobik, vodnísporty, biliár

Stravování

All Inclusive

Vybavení pokoje

pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizaci, TV/sat., telefon, minibar, balkon nebo terasu a trezor (zdarma). K dispozici také rodinné pokoje s oddělenou ložnicí a pokoje ve vilách u bazénu. Pokoje v části Residence na vyžádání.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Antalya