Hotel Inos

  Česko, Praha a okolí, Praha

Hotel INOS

    Česko, Praha a okolí, Praha
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní dle vybraného počtu dní pobytu

Balíček 2

Týdenní pobyt zahrnuje zvýhodněné ubytování se snídaní na 7 nocí

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel INOS naleznete v klidné části části Prahy 4 - Podolí nedaleko Vyšehradu. Nabízí přenocování i delší pobyt turistům i obchodní klientele. V tomto pražském hotelu s 11-letou historií najdete milou atmosféru, kterou vytváří ochotný personál.

POLOHA

v klidné části Prahy 4 - Podolí. Centrum města je vzdáleno necelých 10 minut tramvají či metrem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, snídaňová restaurace, lobby bar, hotel. trezor, výtah, podzemní garáže (do výšky 1,7 m a váhy 2,5 t), Wi-Fi (zdarma), internetový koutek, úschovna kol, pro děti - postýlka a stolička; akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové a 2lůžkové pokoje Standard s možností přistýlky, 2lůžko s možností oddělených postelí, vlastní soc. zařízení (srpcha nebo vana, WC, fén, papírové kapesníčky), TV s rozhlasem, telefon, trezor, Wi-Fi. 1 bezbariérový pokoj. 2lůžkové pokoje Executive s možností přistýlky, 2lůžko s možností oddělených postelí, vdalší polštář a exkluzivní damaškové povlečení, vlastní soc. zařízení (srpcha nebo vana, WC, fén, papírové kapesníčky, kosmetické a hygienické potřeby), TV s rozhlasem, chladnička, rychlovarná konvice, set na přípravy čaje a kávy, telefon, kancelářské potřeby (papíry, obálky, blok, tužka), trezor, Wi-Fi přístupový bod na patře, fitness stroj (stepper - některé pokoje). 2lůžkový apartmán s možností až dvou přistýlek, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, papírové kapesníčky, kosmetické a hygienické potřeby), TV s rozhlasem, chladnička, rychlovarná konvice, set na přípravy čaje a kávy, telefon, kancelářské potřeby (papíry, obálky, blok, tužka), trezor, Wi-Fi.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - krytý a venkovní bazén s tobogánem v Podolí (500 m), beachvolejbal, pétanque, volejbalové a nohejbalové hřiště, tenisové kurty, golf (6 km), fotbalové hřiště, velmi krásná a oblíbená in-line dráha.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 020 388
dnes 8–18 h