Hotel Issa

  Chorvatsko, Vis, Vis - město

4/5

Hotel ISSA

    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Vis, Vis - město
Původní cena
11 480 Kč/os

Cena
10 332 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 249
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: ostrov Vis, 800 m od centra města Vis.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 50 m, oblázková a částečně skalnatá.
BAZÉN: ne.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.
KLIMATIZACE: společné prostory a částečně pokoje s balkonem s výhledem na moře (BM).
INTERNET: Wi-Fi na recepci zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: restaurace, aperitiv bar, TV místnost, půjčovna kol, v blízkosti sportovní centrum: tenisové kurty, volejbalová hřiště, malá kopaná, házená, basketbal, vodní sporty na pláži. Ve městě: restaurace, hospoda, pizzerie, obchody, ambulance, pošta, banka, muzeum.
TRAJEKT: Split/Vis, 2 hodiny 20 minut.

Poznámka

SLEVY: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 13 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 2 do 13 let bez lůžka 50%. Dítě od 2 do 13 let na základním lůžku 30%. Dospělá osoba na přistýlce 30%.
SLEVY V POKOJI PROMO: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 13 let na přistýlce ZDARMA. Druhé dítě od 2 do 13 let bez lůžka ZDARMA. Dospělá osoba na přistýlce 30%

Základní cena zahrnuje

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU V PONDĚLÍ

Základní cena nezahrnuje

PŘÍPLATKY: Dětská postýlka 150 Kč/den (na vyžádání). Single use 50%. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Relax Adriatic, IČ: 26890267. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel ISSA ***
  • Lokalita dle CK: Vis
  • Místo dle CK: OSTROV VIS

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Issa ***

Typ pláže: betonová plata, oblázková
Vzdálenost od pláže: 30 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 623 249
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Vis

4/ 5 3 recenzí


Bohumil srpen 2019
Zde se zastavil čas.. Po 23 letech toulání po HR myslím,že mám oběktivní možnost srovnání.V hotelu čisto v okolí je to horší. Sociální zařízení v pokoji... celá recenze


SimonaK červenec 2019
Krásné místo. Určitě se sem vrátím.Srdcová záležitost.Skvělý odpočinek.... celá recenze


Viktorie červen 2014
Pohoda. Nádherná příroda, zatím turismem příliš nedotčená. ... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel ISSA
    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Vis, Vis - město

Původní cena
11 480 Kč/os

Cena
10 332 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 249

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 332 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč