Hotel Italia

  Itálie, Lombardie, Aprica

5/5

Hotel ITALIA

    Itálie, Lombardie, Valtellina, Aprica
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Ubytovani

Rodinný hotel s přátelskou atmosférou má výhodnou polohu, jelikož leží přímo na hlavní třídě městečka Aprica a zároveň necelých 200 m od sjezdových tratí. Hotel je tvořen 30 jednoduše zařízenými pokoji a je ideální pro rodiny s dětmi i kolektivy.

Vybavení objektu

recepce, hotelová restaurace, bar, Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorech, společenská místnost s TV, lyžárna, výtah, parkoviště

Vybavení pokojů

příslušenství, TV, telefon, téměř všechny balkón

Stravování

polopenze:

  • snídaně - bufetové
  • večeře - servírované, 3chodové menu, salátový bufet, nápoje u večeří: 1/2 l vody, 1/4 l vína
Vzdálenost od centra

přímo v centru

Vzdálenost od sjezdovky

200 m od sjezdové tratě Aprica - Palabione

Vzdálenost od skibusu

naproti hotelu, přes ulici

Poznámka

U autobusového zájezdu v termínu 27.01.-01.02. je DENNÍ PŘEJEZD (odjezd z ČR je v ranních hodinách, cesta přes den, večer příjezd do střediska)

Rychlý přehled

Hotel na hlavní třídě mestečka Aprica a zároveň blízko sjezdovek

Stručná poloha

200 m od sjezdové tratě Aprica - Palabione

Program autobusového zájezdu

Odjezd z ČR do střediska Aprica je ve večerních hodinách, příjezd do střediska ráno, převlečení se v hotelu. Celodenní lyžování, po lyžování ubytování.
Odjezd ze střediska Aprica po lyžování, příjezd do ČR v ranních hodinách.

U termínu 27.01.-01.02. je DENNÍ PŘEJEZD - odjezd z ČR v ranních hodinách, příjezd do střediska večer, ubytování, večeře, druhý den lyžování.

U zájezdu s ubytováním na 7 nocí je příjezdový a odjezdový den nelyžařský, za příplatek možnost delšího skipasu (7 denní nebo 8 denní).

Přesné časy a další informace budou uvedeny v pokynech, které obdržíte 4 dny před odjezdem.

CK si vyhrazuje právo na změnu trasy. V případě nedostatečného naplnění svozového vozidla na území ČR, bude klientům nabídnuta jiná forma dopravy (bus, vlak nebo alternativní forma na základě domluvy s ck) a to na náklady CK.

V některých případech je možná překládka klientů do jiného dopravního prostředku během cesty. V případě, že tak bude učiněno, bude tato informace uvedena v pokynech k zájezdu.

SEZNAM NÁSTUPNÍCH MÍST

Skipas

SKIPAS V CENĚ

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Italia ***
Vzdálenost od sjezdovky: 180 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 240 772
dnes 8–18 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Lombardie

5/ 5 9 recenzí


Petr únor 2020
Super dovolená. Ubytování i lyžování bez chyby, samé krásné vzpomínky. V podstatě česká destinace, hotel z 90%, sjezdovky ve všední dny z 50% Češi... celá recenze


Peda leden 2020
Hotel blízko lanovky. Krásné jsme si lyžování užili... celá recenze


Dana březen 2019
Hotel Italia. Velká pokojenost s pobytem v hotelu Italia.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-italia-lombardie-italie-z2240772/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.