Hotel Ivando

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Drvenik

5/5

Ivando hotel

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Drvenik (Gornja Vala)
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Ivando hotel

Rodinný hotel se nachází v Drveniku v místě Gornja Vala pouhých 50 metrů od krásné oblázkové pláže. Hotel nabízí celkem 72 pokojů, které se skládají z dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů. 
Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, lednicí, klimatizací a bezdrátovým připojením k internetu. Všechny pokoje mají částečný výhled na moře. 

Restaurace se nachází v budově hotelu Ivando, kde se podávají snídaně i večeře. Možnost příplatku obědů. Ubytování je tak možné se snídaní, polopenzí i plnou penzí.
V bezprostřední blízkosti pláže a promenád se nachází restaurace Plaža pod borovicemi a s krásným výhledem na moře. Zábava a tanec jsou zaručeny s živou hudbou až do pozdních nočních hodin.

Všichni hoteloví hosté Ivandy obdrží 10 % slevu na stravování v restauraci Plaža.

Poznámka

DÍTĚ DO 4 LET BEZ LŮŽKA ZDARMA.

Základní cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze - snídaně švédský stůl, večeře výběr ze 3 jídel, polévka, salát buffe, dezert, 1 nápoj z automatu (0,2, dlc piva, vína, šťávy)
 • lůžkoviny
 • ručníky
 • závěrečný úklid
 • pobytová taxa
 • mini lednička
 • Wi-Fi
 • klimatizace
 • parkování

Základní cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • dětská postýlka (na vyžádání) - 10 EUR/den - platí se na místě

Informace o zájezdu

Pořadatel: 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o., IČ 61682039.
Název hotelu dle pořadatele: Ivando hotel
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Drvenik (Gornja Vala)

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Ivando ****
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 376 153
dnes 8–18 h

Hodnocení

27. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

5/ 5 13 recenzí


Rogerska září 2020
Ivando. Dovolená snů... celá recenze


Peťa srpen 2020
Dovolená v Drveniku. Hotel Ivando je menší hotel rodinného typu. Městečko je rozděleno na dvě části Dolní a Horní Vala, hotel se nachází v Horní Vale. ... celá recenze


Ludmila Hladká červenec 2019
Hotel Ivando. Krásná dovolená, skvělé ubytování,, pokoje velké, nové,. čisté. Strava výborná, Moře krásné čisté, pár metrů, doporučuji. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Ivando hotel
  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Drvenik (Gornja Vala)

Cena
12 520 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 376 153

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 520 Kč
příplatek za pokoj s plným pohledem na moře - celá ubytovací jednotka
0
2 280 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
280 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
300 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč