Hotel Jezerka

  Česko, Pardubický kraj, Seč

4/5

HOTEL JEZERKA - Depandance třílůžkové pokoje 1-5 nocí - Seč - Ústupky

  Česko, České přehrady, Pardubický kraj, Železné hory, Seč, Sečská přehrada
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

V hotelu Jezerka je k dispozici: AQUA–FIT CENTRUM (venkovní vyhřívaný bazén 20 m + brouzdaliště, krytý bazén 15 m, masážní vana, parní sauna, infra kabina, 2 x squash, fitness, tělocvična, solárium, bar), 2 x bowlingové dráhy. Součástí hotelu je restaurace, vinárna, venkovní prostorná terasa s posezením, vhodná pro letní taneční party s venkovním grilováním, TV/ SAT, telefon, internet, kulečník, šipky, dětský koutek, venkovní dětské hřiště. Hotel má bezbariérový přístup. venkovní prostorná terasa s posezením, vhodná pro letní taneční party s venkovním grilováním. Výlety do okolí:zříceniny hradů Oheb a Vildštejn, Hoješín (rokokový zámeček, židovský hřbitov), Klokočov (barokní zámeček, Královská lípa) Bojanov (kostel Svatého Víta s freskovou výzdobou a zvonicí s dřevěným bedněním, barokní fara, pamětní lípa), okolí Bojanova (přírodní rezervace Vápenice, přírodní památka Polánka). Dependance se nachází 150 m od hotelu.

BONUS v ceně pobytu – POUZE TÝDENNÍ POBYTY: Celodenní přístup do venkovního areálu (venkovní vyhřívaný bazén 20 m + brouzdaliště), 2 hodiny denně vstup do areálu AQUA CENTRA (krytý bazén, masážní vana, parní sauna, infra kabina), dětský koutek, houpačky, parkování u hotelu, terasa, fitness, tělocvična, univerzální hřiště, dětské hřiště. Sportovní baget 500 Kč/osoba (dle vlastního výběru ze všech sportovišť hotelu). Vstup na 90 minut do WELLNESS & SPA (obsahuje 7 x saunu, 3× relaxační a ochlazovací bazén, 3× vířivku, Kneippův chodník, solární louku, odpočívárnu a bar).

Ubytování

Ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, balkonem, TV/SAT, telefon, minibar a připojení na internet. Do pokojů superior a komfort lze přidat 1 přistýlku.

Letní popis

Hotel je umístěn 200 m od vodní nádrže Seč. Tato přehrada je vhodná k provozování vodních sportů, rybolovu atd. V okolí hotelu se nachází turistické a cykloturistické stezky. Je možno využít 2 x tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na nohejbal, ohniště, půjčování loděk, kol a sportovního náčiní.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.

Základní cena zahrnuje

  • Depandance třílůžkové pokoje 1–5 nocí

Celodenní přístup do venkovního areálu (venkovní vyhřívaný bazén 20 m + brouzdaliště), 1 hodina denně vstup do areálu AQUA CENTRA (krytý bazén, masážní vana, parní sauna, infra kabina), dětský koutek, houpačky, parkování u hotelu, terasa, fitness, tělocvična, univerzální hřiště, dětské hřiště. V mimosezónu je venkovní areál uzavřen.

Cena na osobu / noc s polopenzí a programem.

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.

Základní cena nezahrnuje

  • Obědy dospělá osoba
  • Obědy dítě do 12 let
  • Pobyt se psem
  • Dětská postýlka
  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL JEZERKA - Depandance třílůžkové pokoje 1-5 nocí - Seč - Ústupky
  • Lokalita dle CK: Východní Čechy
  • Místo dle CK: Seč - Ústupky

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 800 543
dnes 8–18 h

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Pardubický kraj

4/ 5 7 recenzí


V. Mervartová srpen 2020
Wellness hotel Jezerka Seč-Ústupky. Luxusní pobyt za slušnou cenu, venkovní i vnitřní bazén, skvělé wellness... celá recenze


Rekreant červenec 2019
Bohužel. Už ne.... celá recenze


Dáša srpen 2018
Jeden z nej hotelu v ČR, kde jsme byli. Za dobrou cenu. 100% spokojenost... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL JEZERKA - Depandance třílůžkové pokoje 1-5 nocí - Seč - Ústupky
  Česko, České přehrady, Pardubický kraj, Železné hory, Seč, Sečská přehrada

Cena
2 680 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 800 543

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 680 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
280 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
0
1 640 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč