10 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Kamenec ****

Architektonicky zajímavý hotel ve výborné poloze přímo u pláže skýtá veškeré podmínky pro strávení klidné a kvalitní dovolené.

Poloha

Moderní hotelový komplex se nachází v první linii hotelů u severní pláže městečka Kiten v ideální poloze blízko centra, kde najdete mnoho barů, restaurací a obchodů.

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce (možnost pronájmu trezoru), lobby bar, restaurace s terasou, panoramatický výtah, venkovní jacuzzi, parkoviště. Lékař na telefonu. K venkovnímu vybavení patří bazén s dětským brouzdalištěm, koktejl bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pláž

Areál hotelu je od písečné pláže oddělen pouze písečnými dunami, lehátka a slunečníky za poplatek. U pláže je velký tobogan.

Pokoje

Moderní pokoje mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizaci, TV/sat., minibar, telefon a balkon nebo terasu. Rodinné pokoje jsou prostornější. Stejně vybavené promo pokoje mohou být umístěny v méně výhodné poloze.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka

Fitness, biliár, sauna, masáže, půjčovna kol, vodní sporty na pláži (vše za poplatek).

Zábava

Možnosti zábavy v centru střediska.

Pro děti

Dětské brouzdaliště se skluzavkou, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Internet

Internetový koutek za poplatek, WiFi na pokoji (nutné zakoupení karty).

Webové stránky

www.hotel-kamenec.com

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely Kiten