Hotel Kamzík

Česko, Moravskoslezský kraj, Malá Morávka

2/5

Hotel Kamzík: Rekreační pobyt 3 noci

    Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Malá Morávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Hotel Kamzík*** se nachází v Karlově pod Pradědem, uprostřed nádherné přírody v oblasti Hrubého Jeseníku. Hotel je obklopen moderními sjezdovkami, běžkařskými tratěmi a turistickými trasami. Nabízí možnost mnoha aktivit jak v letním, tak i v zímní období. K relaxaci je k dispozici nové wellness centrum.   

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích kategorie STANDARD. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky s kvalitní průžinovou matrací, LCD TV 32´, trezorem, ledničkou, Wifi, koupelnou se sprchou, fénem a WC. Dále jsou k dispozici 2lůžkové pokoj s možností přistýlky NADSTANDARD vybavené komfortní manželskou postelí, LCD TV 55´,  trezorem, ledničkou, kávovým a čajovým setem, Wifi, balkonem, koupelnou se sprchou, fénem a WC.

Restaurace a stravování

Hostům jsou k dispozici dvě jídelny, prostory pro posezení u dobré kávy s letní terasou, denní bar s restaurací a venkovní zahrádkou.
Hotelová jídelna a restaurace nabízí výbornou domácí i zahraniční kuchyně. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří. 

Sport a relaxace

Milovníci aktivního odpočinku jistě ocení venkovní a vnitřní sportovní zázemí - tenisový a badmintonový kurt, herna se stolním tenisem, bowling, profesionálně vybavené fitness centrum, tělocvična s možností zapůjčení sportovních potřeb, zapůjčení horských kol, lanové centrum s dětským hřištěm, workoutové hřiště, biliár a wellness centrum (krytý bazén s venkovní terasou, whirlpool, finská sauna, parní sauna, infra sauna, přírodní ochlazovací jezírko, venkovní hydromasážní vany, odpočinková zóna). Hotel nabízí také širokou nabídku masáží za zvýhodněné ceny a poskytuje jedno z nejrozsáhlejších sportovních a wellness zázemí v Jeseníkách. 

Zvířata

Pobyt s pejskem (do 50 cm) je možný za poplatek 250 Kč za noc.  

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti zdarma.

Zajímavosti a okolí

V okolí hotelu najdete výborné podmínky pro turistiku, kolo, letní i zimní sporty. Nedaleké středisko Hvězda slouží jako výchozí bod mnoha turisticky značených cest. Například trasa na Praděd nebo do překrásné Karlovy Studánky. V zimním období je k dispozici 12 km propojených sjezdovek dostupných na jeden skipas. Vzdálenost sjedovek od hotelu 600 až 2000 m. 

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x snídaně (formou bufetu), vstup do wellness centra (vnitřní vyhřívaný bazén s terasou, whirlpool), fitness centrum, využívání ohniště, stolní tenis, tělocvična, dětská herna, dětské hřiště, hřiště na střeše (letní tenisové kurty), workout hřiště, witi, parkovné

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa 21 Kč za osobu a noc

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Kamzík: Rekreační pobyt 3 noci ***
  • Lokalita dle CK: Jeseníky
  • Místo dle CK: Karlov pod Pradědem

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 779 875
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Moravskoslezský kraj

2/ 5 18 recenzí


Blanka Blažková září 2020
Hotel Kamzík - Malá Morávka. Nádherná dovolená uprostřed lesů. Klid, krásná příroda a čistý vzduch. ... celá recenze


Jitka srpen 2020
Hotel Kamzík Malá Morávka. Příroda je krásná a čistá. Výchozí bod je dobrý.... celá recenze


Michaela červenec 2020
Prodloužený víkend v hotelu Kamzík. V hotelu jsme se ubytovali již podruhé, proto máme možnost srovnání. Když to tedy srovnáme, nedá se. Nevím zda se nějak ve službác... celá recenze

Nezávazná objednávka

Hotel Kamzík: Rekreační pobyt 3 noci
    Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Malá Morávka

Cena
3 210 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 779 875

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
3 210 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč