Hotel Karos Spa

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Zalakaros

4/5

WELLNESS HOTEL KAROS SPA - Rekreační pobyt 3-6 nocí

  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Jedná se o osobitý, luxusní a pohodlný hotel, který je zároveň díky svému přátelskému prostředí ideální pro rodiny s dětmi. Ve dvou budovách hotelu se nachází wellness centrum, které se rozprostírá na ploše 4 000 m2, vodní svět má téměř 1 000 m2 vodní plochy. Restaurace, bar i grill bar nabízí opravdové gastronomické pochoutky, rodiny s dětmi očekávají 2 velice oblíbené dětské herny. V červenci a v srpnu jsou pro děti připraveny animační programy. Vodní a saunový svět je srdcem celého hotelu. Děti si mohou vyhrát v dětském bazénu plném zážitkových prvků, větší děti a dospělí se mohou osvěžit v zážitkovém bazénu nebo si zaplavat v plaveckém bazénu. Klienti toužící po regeneraci a léčení mohou využívat léčivou sílu vlastní termální vody hotelu v termálních bazénech. Pro rodiny s dětmi jsou opravdovou oázou v letním horku venkovní bazény. Svět saun (celkem 7 saun) slouží k regeneraci a osvěžení. V letních měsících můžete využít wellness bar u bazénu, letní koktejlový bar a letní rodinné bistro.

Plavecký bazén (vnitřní): 29 ?C / 120 cm Zážitkový bazén (vnitřní): 33 ?C / 80 – 120 cm Perličkový bazén (vnitřní): 34 ?C / 90 cm Dětský bazén (vnitřní): 33 ?C / 40 – 60 cm Termální bazén (vnitřní): 37 ?C / 90 cm Plavecký bazén (venkovní) v létě: 27–28 ?C / 120 cm Zážitkový bazén (venkovní) v létě: 32–33 ?C / 40 – 120 cm

Finské sauny (80 – 90 ?C) Biosauna – (50 – 55 ?C) Infrasauna – (60 – 70 ?C) Parní kabina – vlhkost (90 – 100%) (50 – 55 ?C) Ledová jeskyně – (4 ?C)

V termínu 15.06. – 18.06.2020 bude uzavřen vnitřní plavecký bazén, v termínu 22.06. – 26.06.2020 bude uzavřen zážitkový vnitřní bazén. V roce 2021 bude probíhat rekonstrukce lobby baru a recepce. Provoz hotelu bude nepřerušen. Děkujeme za pochopení.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj Superior: S rozlohou 25–30 m2 s možností jedné přistýlky pro dítě, nachází se na 1. a 2. poschodí v hlavní budově hotelu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, balkonem, vanou nebo sprchovým koutem, minibarem, sejfem, fénem na vlasy, telefonem, LED televizí a Wi-Fi připojením zdarma. Pokoje s výhledem do parku (na vyžádání). Dvoulůžkový pokoj Superior Plus: S rozlohou 25–30 m2 s možností jedné přistýlky pro dítě, nachází se na 3., 4. a 5. poschodí v hlavní budově hotelu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, balkonem, vanou nebo sprchovým koutem, minibarem, sejfem, fénem na vlasy, telefonem, LED televizí a Wi-Fi připojením zdarma. Pokoje s výhledem do parku nebo na bazén (za příplatek na vyžádání). Dvoulůžkový apartmán Superior: S rozlohou 45 m2, vhodný pro 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Dvoupokojový apartmán se nachází v Karos Spa Aparthotel (protější budova), V apartmánu je ložnice s manželkou postelí, obývací pokoj s pohovkou (195 cm x 145 cm), v pokoji se nachází rohová vana s termální vodou a sprchový kout. Toaleta je oddělená. V pokoji se nachází klimatizace, minibar, sejf, fén na vlasy, telefon, LED televize a balkon. Do hlavní budovy se dostanete podzemní chodbou nebo přes zahradu.

Slevy

Dítě do 4 let ZDARMA při ubytování se dvěma dospělými osobami na pokoji. Sleva 10% při objednání pobytu 60 dní před příjezdem.

Základní cena zahrnuje

  • Rekreační pobyt 3–6 nocí
  • volný vstup do venkovních bazénů v letní sezóně, vnitřního zážitkového a plaveckého bazénu, termálního bazénu, dětského bazénu, vířivky, biosauny, finské sauny, parní lázně, ledové jeskyně, fitness, dětské hřiště, zapůjčení županu (pouze pro dospělé), wifi. Dle sezóny hotel pořádá sportovní a tematické programy

Cena za osobu / noc s polopenzí a programem.

Dítě do 4 let ZDARMA při ubytování se dvěma dospělými osobami na pokoji. Sleva 10% při objednání pobytu 60 dní před příjezdem.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek
  • Parkování
  • Garáž

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rywal, IČ: 47668873. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: WELLNESS HOTEL KAROS SPA - Rekreační pobyt 3-6 nocí
  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Zalakaros

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Karos Spa ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 800 565
dnes 8–17 h

Hodnocení

30. nejlepší hotel v destinaci Západní Maďarsko

4/ 5 3 recenzí


Radek červen 2017
Karos spa. Celkové zklamání z nabídky cestovni kanceláře. Úroveň hotelu je patrná pouze v kvalitě pokoje a možnosti využití bazénu v rámci ho... celá recenze


Jaroslav srpen 2016
HOTEL Karos. Celkový dojem dobrý,všude čisto i jiné hotely pěkné.... celá recenze


MILAN červenec 2013
KAROS SPA HOTEL. HOTEL IDEÁLNÍ PRO RODINY S DĚTMI I SENIORY. TICHÝ, KOMFORTNĚ VYBAVENÝ S VELKOU NABÍDKOU VYŽITÍ PRO DĚTI (MÍSTNOST PRO DĚTI S HRAČK... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

WELLNESS HOTEL KAROS SPA - Rekreační pobyt 3-6 nocí
  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros

Cena
5 370 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 800 565

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 370 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč