Hotel Kavkaz

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

4/5

KAVKAZ GOLDEN DUNE

    Bulharsko, Slunečné pobřeží
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Hotel leží v jižní části letoviska Sluneční pobřeží, 25 km od letiště v Burgasu.

Vybavení

Hotel po rekonstrukci vhodný pro všechny věkové kategorie. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, WiFi připojení (k dispozici zdarma), hlavní restaurace, bar u bazénu, kadeřnictví, obchody.

Pokoje

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV se satelitním příjmem, telefon, minibar. Ve standardních pokojích možnost 1 přistýlky, k dispozici jsou apartmány pro 4 osoby.

Pláž

Široká píseční pláž je od hotelu oddělena písečnými dunami (cca 150 metrů). Plážový servis za poplatek.

Sport

Venkovní bazén, fitness centrum, masáže, sauna.

Stravování

All inclusive, které zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby-10:00 - 11:00 pozdní snídaně-16:00 - 17:00 občerstvení a zmrzlina-11:00 - 22:30 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby

Děti

Bazén, miniklub.

Poznámka

Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Kavkaz ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 499 197
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Slunečné pobřeží

4/ 5 34 recenzí


Jana Lukešová září 2019
Krásná dovolená. Příjemně prožitých 11 dnů. Krásná dovolená, vrátila jsem se domů spokojená a odpočatá ... celá recenze


Jiří Keňo září 2019
Částečná spokojenost. Částečná spokojenost... celá recenze


L. Jákl září 2019
Klidná dovolená. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním i stravováním (all inklusive), počasí výborné, na druhou stranu nevím, proč nám CK zaslala... celá recenze

Lokalita

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.